reklamı kapat

POPÜLER

Asus ZenFone Max (M2) ve Asus ZenFone Max Pro (M2)

Asus ZenFone Max (M2) ve ZenFone Max Pro (M2) hakkında ilk detaylar

Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden Asus, ZenFone Max (M2) ve ZenFone Max Pro (M2) modelleri üzerinde çalışıyor. İşte bu modeller teknik olarak detaylanmış durumda.

Asus‘un yeni telefonları ZenFone Max (M2) ve ZenFone Max Pro (M2), ZenFone Max (M1) ve ZenFone Max Pro (M1) modellerinin yerlerini almaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz ay Eurasian Economic Commission kapsamında görülen telefonlar, Rolan Quandt tarafından teknik olarak detaylandırılmış durumda. Buna göre Pro model 6 inç Full HD+ ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden ve 4 GB RAM’den alan telefon, 64 GB / 128 GB dahili depolamaya sahip olacak. Dahili hafızası microSD üzerinden artırılabilecek cihaz, ilginç olarak arkasında üçlü kamera sistemi taşıyacak deniyor. Normal model ise 6 inç ekran ile karşımıza çıkacak. Gücünü Snapdragon 636 işlemciden ve 4 GB RAM’den alan telefon, 32 GB / 64 GB dahili depolamaya sahip olacak. Normal modelin arkasında ise beklendiği gibi çiftli kamera sistemi yer alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ZenFone Max (M2) ve ZenFone Max Pro (M2) dikkat çekebilir

Ortak olarak benzer bir tasarım üzerine kurulacak denilen telefonların, ne zaman satışa çıkacağı henüz bilinmiyor. Aynı zamanda fiyatları da belli olmayan telefonların, aralık ayında raflardaki yerini alacağı tahmin ediliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Beş arka kameralı Nokia 9 için hazırlanan konsept