reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm “Warning Signs” tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead’in zaman atlamasıyla başlayan yeni sezonu devam ediyor. The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm tanıtımına bakılırsa işler iyice karışıyor.

Advertisement

The Walking Dead’i yakından takip ediyorsanız, dizinin yeni bölüm özetlerinin pek bilgi içermediğini fark etmişsinizdir. Paylaşılan kısa özete bakılırsa Rick Grimes‘ın geleceğe dair planları birinin gizemli şekilde ortadan kaybolmasıyla tehlikeye düşüyor. Köprü inşa etmek için bir araya gelen topluluklar bu olayın ardından bölünüyor. Böylece birlikte ve beraberlik hissinin ortadan kaybolmasına şahit oluyoruz.

Tanıtımın başlangıcında Maggie Greene‘yi yemek taşınmasına öncülük ederken görüyoruz fakat önleri kesiliyor. Fonda ise Rick Grimes ve Daryl Dixon’ın konuşmasına şahit oluyoruz. Rick “Gelecek hepimize ait” diyor. Daryl Dixon ise “Bunca insanı bir araya getiriyorsun. Peki ne yapacaklarını düşünüyor musun?” diyerek karşılık veriyor. Topluluklar arasındaki güvensizlik ve çekişmenin etkileri tanıtımda da hissediliyor. Tanıtımın sonunda ise yeniden Rick’i görüyoruz. “Eğer bunu yaparsan, geri dönüşü olmaz. Yaptığımız her şey son bulur” diyor. Tüm bunların ne anlama geldiğini görmek için ise yeni bölümü seyretmek gerekecek gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm Amerika’da 21 Ekim‘de izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.