reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 7. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 7. bölüm “Stradivarius” fotoğrafları

15 Kasım 2018

Rick Grimes olmadan yola devam etmeye hazırlanan dizide sezon arasına iki bölüm kaldı. The Walking Dead 9. sezon 7. bölüm fotoğrafları ise bambaşka bir dünya vadediyor.

Yönetmenliğini Michael Cudlitz‘un üstlendiği Stradivarius bölümü The Walking Dead dünyasında aradan geçen onca zamanın ardından nelerin değiştiğini gözler önüne seriyor. Paylaşılan resmi özete bakılırsa Carol oğlunu da yanına alıp vahşi doğada tek başına yaşayan bir arkadaşının peşine düşüyor. Hayatta kalanlar ise yeni yuvalarına ulaşmak için tehlike dolu bir yolculuğu göze almak durumunda kalıyor. Fotoğraflarda ve daha önce paylaşılan tanıtıma baktığımızda bu arkadaşın Daryl olduğunu anlıyoruz. Kendi başına bir hayat kuran Daryl’ın yanında sadece köpeği var. Sessiz, sakin ve insanlardan uzak bir düzene sahip gibi görünüyor. Diğer fotoğraflarda ise hayatta kalmayı başaran grubu yakından görüyoruz. Onları korku dolu bir serüven bekliyor. Bir tehlike olduğunu anlasak da bu tehlikenin ne olduğu özenli bir şekilde gizleniyor. Tüm bunları ele aldığımızda bizleri önümüzdeki hafta heyecanlı bir bölüm bekliyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 7. bölümüyle 18 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Gelecek bölümle ilgili ipuçları içeren fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride, bölüm tanıtımını ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 9. sezon 7. bölüm tanıtım filmi