reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 16. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 16. bölüm “The Storm” fotoğrafları

Sonunda beklenen sezon finali bölümü geldi. The Walking Dead 9. sezon 16. bölüm için paylaşılan fotoğraflar bizleri nasıl bir bölümün beklediğini gözler önüne seriyor.

İnişleriyle çıkışlarıyla zorlu bir sezon geçiren The Walking Dead bir kez daha sezon finaliyle boy göstermeye hazırlanıyor. Andrew Lincoln ve Lauren Cohan gibi oyuncuların ayrılığından ve reyting kayıplarından çok çeken dizi yoluna onuncu sezonla devam edecek. Onuncu sezonun olacağı birkaç hafta önce ortaya çıkmış ve hayranları rahatlatmıştı. Fakat dokuzuncu sezon finali seyircileri yine merakta bırakacak gibi görünüyor.

Merakla beklenen sezonun son bölümünün adı The Storm olacak. Bu bölümün yönetmenliğini Greg Nicotero üstleniyor. Senaryosunu ise aynı zamanda dizinin baş yazarlığını üstlenen Angela Kang kaleme aldı. AMC tarafından paylaşılan resmi özete göre yaşanan büyük kaybın etkileri devam ederken bu sefer kara kış kahramanlarımızı zorlamaya hazırlanıyor. Topluluklar büyük bir kar fırtınasından sağ çıkabilmek için mücadele veriyor. Dizideki topluluklardan biri içindeki düşmanlarla mücadele etmek zorunda kalıyor. Bir başka topluluk ise hayat memat meselesi olarak tanımlanabilecek bir konuda karar almanın eşiğine geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adı The Storm olarak açıklanan The Walking Dead 9. sezon 15. bölüm Amerika’da 31 Mart’ta ekrana gelecek. Sezon finali bölümü için paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

TWD 9. sezon 15. bölüm tanıtım filmi