reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 15. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 15. bölüm “The Calm Before” fotoğrafları

The Walking Dead sezon finali için geri sayım devam ediyor. The Walking Dead 9. sezon 15. bölüm fotoğrafla birlikte gelecek bölüme dair yeni ipuçları elde ediyoruz.

Bildiğiniz gibi söz konusu The Walking Dead olunca sezon finalinde heyecan doruğa ulaşıyor. Durağan ilerleyen sezon araya yaklaşırken heyecan dolu olaylara sahne oluyor. The Calm Before isimli bölüm de böyle olacak gibi görünüyor. Yönetmenliğini Jeffrey F. January’nin üstlendiği on beşinci bölümde fırtına öncesi sessizliğe şahit olacağız. Paylaşılan özete baktığımızda Kingdom tarafından düzenlenen etkinlik sayesinde geriye kalan toplulukların çok uzun bir zamanın ardından ilk kez bir araya geldiğini öğreniyoruz. Böylece büyük bir kutlama başlıyor. Kutlama vesilesiyle bazı anlaşmalar yenilenirken, bazılarının sonlanmasının zamanının geldiği anlaşılıyor. Paylaşılan tanıtımda da, fotoğraflarda da Kingdom tarafından düzenlenen etkinliği görme fırsatı elde ediyoruz. Kingdom’ın başındaki Ezekiel başlangıçta fazlasıyla umutlu görünüyor. Fakat bu mutlu anların patlamak üzere olan fırtınadan öncesi sessizlik olduğunu fark etmeleri uzun sürmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adı The Calm Before olarak açıklanan The Walking Dead 9. sezon 15. bölüm Amerika’da 24 Mart’ta izleyici karşısına çıkacak. Bölüm için paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride, tanıtımı ise hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

TWD 9. sezon 15. bölüm tanıtım filmi