reklamı kapat Samsung Space Monitor

POPÜLER

Stranger Things 3. sezon

Çocuklar büyüdü! Stranger Things 3. sezon fragmanıyla karşımızda [Video]

Netflix’in çok sevilen dizilerinden biri olarak öne çıkan Stranger Things 3. sezon fragmanıyla boy gösteriyor. Bu tanıtım yeni problemlerin baş göstermeye hazır olduğunu gözler önüne seriyor. Öte yandan çocukların artık büyüdüğünü de anlamamızı sağlıyor.

Netflix tarafından paylaşılan yeni fragman çocukların Dustin’e yaptığı ufak şakayla başlıyor. Bu süreçte onların artık çocuk olmadığını, büyüyüp ergenlik çağına adım attığını görüyoruz. Stranger Things 3. sezon bölümlerinde Hawkins’teki yaşam da değişiyor. Eleven artık Hawkins’teki diğer gençler gibi yaşıyor. Fakat onun normal hayata ayak uydururken ufak sıkıntılar yaşaması da fazlasıyla mümkün görünüyor. Hawkins’te yeni açılan alışveriş merkezi Starcourt Mall olayların büyük bir kısmına ev sahipliği yapacak gibi duruyor. Elbette burasının standart bir alışveriş merkezinden daha fazlası olması mümkün. Kimileri bu alışveriş merkezinin aslında bir kamuflaj olduğunu, altında başka bir üssün yer aldığını düşünüyor. Öte yandan Will ve annesi Joyce yaşanan onca şeyin ardından hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam etme konusunda sorun yaşıyor. Upside Down’dan gelen yaratıklar elbette ki kahramanlarımızın peşini bırakmıyor. Eleven ve arkadaşları yine bu canavarlarla mücadele etmekten geri durmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyük bir ilgiyle takip edilen ve çok konuşulan Stranger Things 3. sezon bölümleriyle 4 Temmuz’da Netflix’te karşımıza çıkacak. Pek çok ipucu içeren yeni ve uzun fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.