reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Stranger Things 3. sezon

Stranger Things 3. sezon videosu Hawkins’e yazı getiriyor [İzle]

Netflix dizisi Stranger Things 3. sezon için yeni bir fragman paylaştı. Hawkins’e yazı getiren fragman merkezine Max’nin abisi Billy’i oturtuyor.

Netflix Hawkins’e Stranger Things 3. sezon ile beraber yazı getiriyor. Yayınlanan yeni video da bize sezonun muhtemelen ilk bölümlerinden kısa bir kesit izletiyor. Hatırlarsanız 2. sezonda Hawkins’e Max ve abisi Billy taşınmış, Max ana ekibimizle arkadaş olurken Billy de nasıl bir zorba olduğunu okuldaki herkese göstermişti. Lisedeki kızların favorisi arasına hızla giren Billy, sezonun ilerleyen bölümlerinde Mike’ın annesi Karen Wheeler‘ı da epey etkilemişti. Görünen o ki yeni sezonda Billy sadece liseli kızların değil, Hawkins annelerinin de favori yakışıklısı konumuna gelmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon ile işler değişiyor

Billy’i ise bu sezon farklı bir maceranın beklediğine inanıyoruz. 2 ay önce yayınlanan ana fragmanda, Billy’nin kolunda çürük benzeri bir yara görünüyordu. Bu da ilginç teorilerin oluşmasına sebep oldu. Ana fragmanın sonunda yepyeni bir yaratıkla karşılaşıyoruz. Billy acaba bir şekilde bir virüsle yaratığa dönüşüyor olabilir mi?


Tabii bunlar şimdilik fragmandan yola çıkarak oluşturulmuş teoriler. Geçmişte özellikle zombi yapımlarında sık sık gördüğümüz bu dönüşümü Stranger Things’in kullanıp kullanmayacağı bilinmiyor. Yine de Billy’nin bu sezon önemli bir rol oynama ihtimalinin çok yüksek olduğunun altını çizelim. Dizinin resmi Twitter hesabı aynı zamanda yeni karakter posterlerini de paylaştı. Bu yaz kahramanlarımız bir araya gelerek yeniden büyük tehlikeye karşı beraber hareket etmek durumunda kalacak gibi görünüyor. Tüm posterlere buradan ulaşabilirsiniz.

3. sezon 4 Temmuz‘da Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. İlk iki sezonu buradan izleyebilirsiniz.

Yayınlanan yeni içeriğe haberin üzerindeki videodan ulaşabilirsiniz.