reklamı kapat

POPÜLER

Netflix, Stranger Things 4 sezon

Netflix, Stranger Things 4. sezon 1. kısım için resmi fragmanı paylaştı

Netflix, Stranger Things 4 sezon için bazı fotoğraflar sonrasında resmi fragmanı da paylaşmış durumda. İşte bilinmesi gerekenler;

Stranger Things 4 sezon 1. kısım 27 Mayıs’ta ve 2. kısım 1 Temmuz’da yayında olacak. İşte bugün bu yeni sezonun ilk kısmı için yukarıdaki fragman geldi ve sezona ilk düzgüb video bakışı atılmış oldu. Bu fragman özelinde Netflix Türkiye şunlar paylaşıldı: “Hawkins’e dehşet saçan ve büyük yıkıma sebep olan Starcourt Savaşı’ndan bu yana altı ay geçmiştir. Savaşın getirdiği sonuçlarla boğuşan dostlarımız, ilk kez birbirinden ayrı düşer. Bir yandan da lise hayatının getirdiği karmaşaya göğüs geren arkadaşlar için işler hepten zorlaşmıştır. En savunmasız oldukları böylesi bir anda korkunç, doğaüstü bir tehdit ortaya çıkar. Bu tehdit, çözülmesi durumunda Baş Aşağı Dünya’nın etrafa saldığı dehşete son verebilecek tüyler ürperten bir sırrı da beraberinde getirir.”

Firmadan dizi hakkında daha önce gelen resmî açıklama ise şöyleydi: “Hawkins’e korku, dehşet ve yıkım getiren Starcourt Savaşı’nın üzerinden altı ay geçmiştir. Savaşın sonuçlarıyla cebelleşen dostlarımız ilk kez birbirinden ayrı düşmüştür. Üstelik lise hayatının zorluklarıyla uğraşmak da işlerini hiç kolaylaştırmaz. Bu hassas dönemde ortaya çıkan doğaüstü yeni ve korkunç bir tehdit, dehşet verici bir gizemi beraberinde getirir. Bu gizem çözüldüğü takdirde Baş Aşağı Dünya kâbusu nihayet son bulabilecektir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5. sezonu ile ekranlara veda edeceği de açıklanan Stranger Things için oyuncu kadrosuna yeni katılan isimler ise tam olarak şunlar: “Jamie Campbell Bower (Peter Ballard), Joseph Quinn (Eddie Munson), Eduardo Franco (Argyle), Sherman Augustus (Lt. Colonel Sullivan), Mason Dye (Jason Carver), Nikola Djuricko (Yuri), Tom Wlaschiha (Dmitri), Myles Truitt (Patrick), Regina Ting Chen (Ms. Kelly), Grace Van Dien (Chrissy), Logan Riley Bruner (Fred Benson), Logan Allen (Jake), Elodie Grace Orkin (Angela), John Reynolds (Officer Callahan), Rob Morgan (Chief Powell), Amybeth McNulty (Vickie) ve Robert Englund (Victor Creel)”

Stranger Things 4 sezon yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi