reklamı kapat

POPÜLER

Netflix, Stranger Things 4. sezon ikinci kısım fragmanı geldi

Netflix dizisi Stranger Things için 4. sezon ikinci kısım çıktı

Netflix, bugün merakla beklenen Stranger Things 4. sezon ikinci kısım için çıkışı resmi olarak yaptı. Büyük heyecan şimdilik son buldu.

Stranger Things 4 sezon 1. kısım 27 Mayıs’ta çıktı, 2. kısım ise 1 Temmuz itibarıyla Netflix’in kütüphanesindeki yerini aldı. Twitter’dan gelen açıklamaya göre ise 4. sezonu hakkında 19 milyondan fazla Tweet atılan Stranger Things, Netflix’in en önemli serileri arasında yer alıyor ve son sezonu birçok kişiyi şaşırtarak beklentileri aşıyor. Netflix’ten dizi hakkında daha önce gelen resmî açıklama şöyle olmuştu: “Hawkins’e dehşet saçan ve büyük yıkıma sebep olan Starcourt Savaşı’ndan bu yana altı ay geçmiştir. Savaşın getirdiği sonuçlarla boğuşan dostlarımız, ilk kez birbirinden ayrı düşer.

Bir yandan da lise hayatının getirdiği karmaşaya göğüs geren arkadaşlar için işler hepten zorlaşmıştır. En savunmasız oldukları böylesi bir anda korkunç, doğaüstü bir tehdit ortaya çıkar. Bu tehdit, çözülmesi durumunda Baş Aşağı Dünya’nın etrafa saldığı dehşete son verebilecek tüyler ürperten bir sırrı da beraberinde getirir.

2016’da yayına girmesinden bu yana dünya çapında büyük ilgi gören Stranger Things 65’i aşkın ödül kazandı ve 175 ödüle aday gösterildi. Bu ödüller arasında Emmy ödülleri, Altın Küre ödülleri, Grammy’ler, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, bir Peabody Ödülü, AFI Yılın Dizisi ödülü, People’s Choice Ödülleri, MTV Film ve Televizyon Ödülü, Teen Choice Ödülleri ve diğer pek çok ödül bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En İyi Drama Dizisi dalında üç kez Emmy’ye aday gösterilen Stranger Things, Netflix’in en çok izlenen yapımlarından biri. 582 milyon saat izlenen 3. sezon, Netflix Top 10 listesinde En Popüler 2. İngilizce dizi oldu.

 Stranger Things’in yaratıcılığını Duffer Kardeşler, yapımını ise Monkey Massacre Productions ve 21 Laps Entertainment üstlendi. Dizide baş yapımcı olarak hizmet veren Duffer Kardeşler’e 21 Laps Entertainment’tan Shawn Levy ve Dan Cohen ile Iain Paterson ve Curtis Gwinn eşlik ediyor.”

Stranger Things 4 sezon yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi