reklamı kapat

POPÜLER

Decathlon ELOPS 120E

50 km menzil sunan elektrikli şehir bisikleti: Decathlon ELOPS 120E

Elektrikli şehir bisikleti Decathlon ELOPS 120E modelinden bahsetmek istiyoruz. 250 watt arka tekerlek motoru bünyesinde barındıran bisiklet 35 Nm tork üretiyor.

Bu tork değeri bisikletin belirli zorlukları aşabileceği anlamına geliyor. Elektrikli bisiklet ile minimum 20 km, maksimum 50km’ye kadar mesafe gidilebiliyor. Bisikletin pil ömrü, taşınan ağırlığa, yükseklik farkına ve hava koşullarına bağlı olarak değişebiliyor. Bisiklette kullanıcılara rahatlık sağlayan Hollanda tipi alçak çelik kadro bulunuyor. Bisiklette aynı zamanda titreşimleri daha etkili bir şekilde emen ve daha fazla kullanıcı rahatlığı sağlayan çelik maşa kullanılıyor. Arka fren daha estetik görünmesi için kadronun altına yerleştirilmiş durumda. Bisikletin ön ve arka tarafında V-frenler yer alıyor. Hollanda tipi alüminyum gidon ve gidon boğazının yüksekliği ayarlanıyor. ELOPS 120E modelinin önünde ve arkasında AXA LED aydınlatmalar mevcut. Far 20 lüks aydınlatma yoğunluğuna sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Decathlon ELOPS 120E elektrikli bisikletin fiyatı ne kadar?

Farlar 150 metre arkayı ve 30 metre önü görmeye imkan tanıyor. Bisikletteki arka reflektör arka bagajda karşımıza çıkıyor. 28 inç alüminyum çift katlı tekerleklerle gelen bisiklet piyasadaki diğer bisikletlerde olduğu gibi saatte 25 kilometre hıza ulaşabiliyor. Pedal ve batarya dahil bisiklet 25,9 kilogram ağırlığında. Elektrikli bisikletin fiyatı ise 16.500 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın