reklamı kapat

POPÜLER

Bisan Zeus-XT elektrikli dağ bisikleti

120 km menzil sunan elektrikli dağ bisikleti: Bisan Zeus-XT

Türkiye’nin ilk bisiklet ve motosiklet üreticisi olan Bisan, yüksek fiyatıyla dikkat çeken elektrikli bir dağ bisikletine imza attı.

Bisan Zeus-XT olarak adlandırılan model profesyonel bir dağ bisikleti olarak öne çıkıyor.  Üst düzey bisikletlerden alışık olduğumuz gibi bu bisikletin kadrosunda da karbon malzeme kullanılıyor. Bu malzeme bisikletin ağırlığını alüminyum kadrolu dağ bisikletlerine kıyasla ciddi oranda düşürüyor. 19,7 kilogram ağırlığındaki bisiklette Rockshox marka maşa tercih ediliyor. Bisiklet bu sayede engeli arazilerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 120 kilometre menzil vadeden bisiklette Shimano DU-EP800 motoru kullanılıyor. Shimano’nun bir önceki motorundan yüzde 20 oranında daha uzun menzil vadeden yeni motor aynı zamanda daha hafif. Ön amartisör dışında arka amartisörün de yer aldığı bisiklette Maxis marka lastikler bulunuyor. Fren sistemi olarak Deore XT BR-M8120 disk frenin yer aldığı bisiklet bu sayede güvenli fren sistemi sağlıyor. Şehir bisikletleri ön far ve arka farla gelirken bu modelde far yer almıyor. Kullanıcılar piyasada satılan farları tercih ederek bisikleti düşük ışık koşullarında da kullanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bisan Bisan Zeus-XT elektrikli dağ bisikleti modelinin fiyatı cep yakıyor

Bisikletin arka kısmında bagaj kısmı da mevcut değil.  Üst düzey elektrikli dağ bisikleti satın almayı düşünen kullanıcıları hedef alan bisikletin fiyatı ise yaklaşık 103 bin TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın