reklamı kapat

POPÜLER

Bisan E City elektrikli bisiklet

150 km menzil sunan Bisan E-City elektrikli bisiklet için indirim fırsatı

Bisan E-City elektrikli bisiklet modeli için indirim fırsatı geldi. 27.179 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan model yapılan indirim kampanyası kapsamında 25.243 TL‘ye satın alınabiliyor.

Türkiye’nin ilk bisiklet markası Bisan’ın bisiklet modeli Shimano marka E-6100 motorla geliyor 418 Wh’lık pili bünyesinde barındıran bisiklet pili tam olarak şarj edildiğinde 150 kilometreye varan menzil değeri sunuyor. Ekonomik modda bu değerlere ulaşmak mümkün olsa da daha güçlü performansta menzil değeri düşüyor. Elektrikli bisiklet sistemi kullanıcıların pedala uyguladığı tork miktarına bağlı olarak yardım ediyor. Sistem kullanıcıların pedal çevirme işlemini durdurduğunda veya bisiklet hızı saatte 25 kilometre hızı geçtiğinde devre dışı kalıyor. Michelin imzalı lastiklerin tercih edildiği Bisan E-City, şehir içinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Shimano Steps Cycle Computer yol bilgisayarını da bünyesinde barındıran bisiklette ön ve arka aydınlatma da bulunuyor. Bu sayede düşük ışıkta da kullanılabilen bisiklette ayarlı gidon boğazı ve arka bagaj da mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bisan E-City elektrikli bisiklette Shimano marka parçalar karşımıza çıkıyor

23,52 kilogram ağırlığındaki bisiklette hidrolik disk fren sistemi yer alıyor. Alüminyum kadroya sahip olan bisiklette Suntour kilitli  maşa kullanılıyor. Arka viteste Shimano Acera’ya, krank takımı olarak Shimano Steps E6000 38T’ye sahip olan bisiklet, şehir içinde bisiklet kullanmayı sevenlere hitap ediyor.

bisan

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display