reklamı kapat

POPÜLER

RKS Skyjet Nitro elektrikli bisiklet

45 km menzil vadeden RKS Skyjet Nitro elektrikli bisiklet için yeni fiyat avantajı [Kasım 2023]

RKS Skyjet Nitro elektrikli bisiklet için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Yapılan indirim neticesinde elektrikli bisiklet piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor.

Şehir içi kullanıma yönelik geliştirilen RKS Skyjet Nitro kalın tekerlekleriyle dikkat çekiyor. Şehir içi kullanımla birlikte hafif arazi koşulları için de uygun olan bisiklet tam dolu pille 45 kilometrelik menzile sahip. Belirttiğimiz bu menzil değeri kullanım koşullarına göre değişiklik gösteriyor. 45 kilometrelik menzil optimum koşullarda elde edilebiliyor. Yaklaşık 6 saatte şarj edilebilen batarya elektrikli bisikletin saatte 25 kilometre hıza ulaşmasına katkı sağlıyor. Bisiklette yer alan LCD gösterge sayesinde kullanıcılar hız ve şarj durumuyla ilgili bilgilere ulaşabiliyor. Bu ekran üzerinden ön ve arka tarafta yer alan aydınlatma sistemi kontrol edilebiliyor. Bu sayede bisiklet gece sürüşlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Katlanabilir bir tasarıma sahip olan bisiklet bu sayede taşıma kolaylığı da sağlıyor.  Bisikleti otomobil bagajlarına ve toplu taşıma araçlarına rahatlıkla girebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS Skyjet Nitro elektrikli bisiklette süspansiyon var mı?

27 kilogram ağırlığında olan elektrikli bisiketin taşıma kapasitesi ise 127 kilogram. Bisikletin ön tarafında ön süspansiyon sayesinde bisiklet arazi koşullarında da kullanmak mümkün. Bisiklette Shimano marka 6 vites sistemi bulunuyor.  Şok emici fat lastiklerin ve disk fren sisteminin kullanıldığı bisikletin kadrosunda çelik malzeme mevcut. 32.300 TL‘ye satılan elektrikli bisiklet şu anda yapılan indirimle 19.990 TL‘ye satın alınabiliyor.

RKS

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın