reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 6

Egzersiz yetenekleriyle öne çıkan safir ekranlı akıllı saat; Samsung Galaxy Watch 6 incelemesi

Daha güçlü işlemciyle hızlı bir performans vadeden Samsung Galaxy Watch 6 aynı zamanda selefine kıyasla daha uzun pil ömrü sunuyor. Şık ve minimalist tasarımıyla göze çarpan akıllı saat başarılı egzersiz yetenekleriyle de dikkatleri üstüne çekiyor.

Samsung’un bugüne kadarki en iddialı akıllı saat olan Samsung Galaxy Watch 6, Galaxy Watch 5’in geliştirilmiş bir modeli olarak karşımıza çıkıyor. Selefine kıyasla daha iddialı özelliklerle gelen yeni modelin sunduğu detayları paylaşalım.

Samsung her yıl olduğu gibi bu yıl da gerçekleştirdiği Unpacked etkinliğinde yeni katlanabilir ekranlı telefonlarıyla birlikte Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic akıllı saatlerini de lanse etmişti. Akıllı saatin tanıtılmasından kısa bir süre sonra yeni Galaxy Watch modeli Türkiye’de satışa çıktı. Bizim de bir süredir test ettiğimiz saat 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı boyut seçeneğiyle satın alınabiliyor. Samsung’un bugüne kadar piyasaya sürdüğü saatler arasında en büyük ekran boyutuna sahip olan Galaxy Watch 6, daha ince bir çerçeve ve daha kompakt bir tasarımla sunuluyor. Daha büyük ve canlı bir ekranla birlikte gelen yeni model etkileşimli kullanıcı arayüzüyle dikkat çekiyor. Tasarımın sunduğu egzersiz yeteneklerinden önce saatin tasarımıyla başlayalım.