reklamı kapat

POPÜLER

RKS Skyjet Nitro elektrikli bisiklet

RKS Skyjet Nitro elektrikli bisiklet için 7.411 TL’lik indirim fırsatı [Ekim 2023]

RKS Skyjet Nitro elektrikli bisiklet için yeni bir kampanya var. Katlanabilir tasarıma sahip olan bisiklet uzun bir menzil sağlıyor. Kullanıcılar bisikletteki pili yüzde 100 şarj ettiğinde 45 kilometrelik menzil değeri sağlıyor.

RKS Skyjet Nitro bu menzil değerine optimum koşullarda ulaşabiliyor.  Yaklaşık 6 saatte şarj edilebilen batarya elektrikli bisikletin saatte 25 kilometre hıza ulaşmasına katkı sağlıyor. Bisiklette yer alan LCD gösterge sayesinde kullanıcılar hız ve şarj durumuyla ilgili bilgilere ulaşabiliyor. Bu ekran üzerinden ön ve arka tarafta yer alan aydınlatma sistemi kontrol edilebiliyor. Bu sayede bisiklet gece sürüşlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Katlanabilir bir tasarıma sahip olan bisiklet bu sayede taşıma kolaylığı da sağlıyor.  Bisikleti otomobil bagajlarına ve toplu taşıma araçlarına rahatlıkla girebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS Skyjet Nitro elektrikli bisiklette süspansiyon var mı?

127 kilogram ağırlığa kadar taşıma kapasitesi sunan bisiklet, 27 kilogram ağırlığında. Bisikletin ön tarafında ön süspansiyon sayesinde bisiklet arazi koşullarında da kullanmak mümkün. Bisiklette Shimano marka 6 vites sistemi bulunuyor.  Şok emici fat lastiklerin ve disk fren sisteminin kullanıldığı bisikletin kadrosunda çelik malzeme mevcut. 32.300 TL‘ye satılan elektrikli bisiklet şu anda yapılan indirimle 24.889 TL‘ye satın alınabiliyor.

RKS

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın