reklamı kapat

POPÜLER

Bizero elektrikli teslimat bisiklet

Yerli üretim Bizero elektrikli teslimat bisikleti için indirim kampanyası

Bizero marka elektrikli teslimat bisikleti için indirim fırsatı yapıldı. Piyasada 17 bin TL‘ye satılan bisiklet modeli bir satış kanalı tarafından şu anda 16.150 TL‘ye satılıyor.

250 watt gücünde bir motoru bünyesinde barındıran bisiklet 30 derece eğim çıkabiliyor. Yerli üretim bir bisiklet modeli olan Bizero, Li-ion değiştirilebilir bataryayla 50 kilometreye varan bir menzil değerine sahip. Belirttiğimiz menzil değeri yol koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor. Bisikletle çok fazla yokuş çıkıldığında veya bisikletle son sürat gidildiğinde bu değer düşüyor. 4 saatte yüzde 80 şarj seviyesine ulaşan bisikletteki batarya 6.5 saatin sonunda tamamen doluyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen bisiklette bagaj alanı da bulunuyor. Bu sayede Bizero elektrikli teslimat bisikletine çantalar da takılabiliyor. V-fren sistemine sahip olan bisiklette 7 vites sistemi kullanılıyor. 120 kilogram taşıma kapasitesi sunan bisiklet katlanabilir bir tasarıma sahip değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bizero, 2017 yılında elektrikli bisiklet paylaşımı projesi olarak karşımıza çıkmıştı

Elektrikli bisiklet projesi Boğaziçi Üniversitesi Fizik bölümü 4. sınıf öğrencisi Mehmet Akıncılar tarafından kurulmuştu. Girişim kapsamında kampüsler arası ulaşımda elektrikli bisikletlerin kullanılması hedeflenmişti. Bizero kısa ve orta mesafeli ulaşım sorununa çözüm üretmek amacıyla bisiklet haricinde scooter ve teslimat robotları gibi yeni nesil ulaşım araçlarını da kullanıcılarla buluşturmayı hedefliyor.
Bizero

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın