reklamı kapat

POPÜLER

Skyjet MX25

35 km menzil vadeden Skyjet MX25 elektrikli bisiklet için yeni BİM kampanyası [1 Mart 2024]

Skyjet MX25  elektrikli bisiklet BİM’de kampanyalı olarak satışa çıkıyor. Katlanabilir elektrikli bisiklet tam dolu pille kullanıcıların 35 kilometre yol kat etmesine imkan tanıyor.

Skyjet MX25  bu menzil değerine optimum koşullarda ulaşabiliyor.  Yaklaşık 6 saatte şarj edilebilen batarya elektrikli bisikletin saatte 25 kilometre hıza ulaşmasına katkı sağlıyor. Bisiklette yer alan LCD gösterge sayesinde kullanıcılar hız ve şarj durumuyla ilgili bilgilere ulaşabiliyor. Bu ekran üzerinden ön ve arka tarafta yer alan aydınlatma sistemi kontrol edilebiliyor. Bu sayede bisiklet gece sürüşlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Katlanabilir bir tasarıma sahip olan bisiklet bu sayede taşıma kolaylığı da sağlıyor.  Bisikleti otomobil bagajlarına ve toplu taşıma araçlarına rahatlıkla girebiliyor. 127 kilogram ağırlığa kadar taşıma kapasitesi sunan bisiklet, 24 kilogram ağırlığında. Bisikletin arka kısmında bagaj aksesuarı da var. Sürücüler bu bagaj kısmına alışveriş poşetlerini veya çantalarını yerleştirebiliyor. Bisiklette 7 vites sistemi bulunuyor.  Skyjet’in bazı modellerinde şok emici kalın lastikler yer alırken bu modelde ince lastikler kullanılıyor.

Skyjet MX25 elektrikli bisikletin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Mekanik disk fren sisteminin kullanıldığı bisikletin kadrosunda çelik malzeme mevcut. Piyasada daha yüksek fiyata satılan elektrikli bisikletin indirimli fiyatı ise 12.999 TL. Şehir içinde kullanabileceğiniz bir elektrikli bisikelt arıyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz. Yeni kampanya haberleri geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın