reklamı kapat

POPÜLER

netflix stranger things 3. sezon

Stranger Things 3. sezon fragmanı kıyameti getiriyor [İzle]

Netflix, Stranger Things 3. sezon için son fragmanı yayınladı. Çok daha karanlık, büyük ve korkutucu bir sezon geliyor.

Stranger Things 3. sezon için Netflix geri sayımı başlattı. Son fragmanı Türkçe altyazılı olarak paylaşan platform diziyi 4 Temmuz‘da tüm bölümleriyle yayınlayacak. Yeni sezonda ise bizi çok daha karanlık bir atmosfer bekliyor. İkinci sezon finalinden sonra “Her şey bitti” diye düşünürken aslında çok büyük bir hatanın yapılmış olabileceğini görüyoruz. Eleven’ın Upside Down’u onların dünyasına bağlayan kapıyı kapatmasının ardından kötülük kendi dünyasında hapsolacağına, gerçek dünyada hapsoluyor. Bu da bizi dizinin ilk tanıtımı yayınlandığında ortaya attığımız teoriye götürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon kötülüğü Hawkins’e getiriyor

Görünen o ki Upside Down’un “yaratıkları” Hawkins’te sıkışıp kalmış durumda. Ele geçirecek yeni bir beden bulmak için harekete geçilmesi ise bizi Max’in abisine götürüyor. İlk fragman yayınlandığında Billy’nin kolunda ilginç bir yara görmüştük. Ve bedeninin ele geçirilebileceğini öne sürmüştük. Bu fragman teorilerimizi doğrular şekilde Billy’nin “aranan yeni beden” olacağına gönderme yapıyor. Bu noktada açıkçası Billy dönüşümünü tamamladığında onu geri döndürebilirler mi emin değiliz. Karaktere bu sezon veda etmemiz olası. Tabii başka sezonlar olursa…

Yaratığın ise Hawkins için yeni planları var gibi görünüyor. Ekibimiz şimdi bir kez daha bu korkutucu maceraya ön saflarda katılıyor. Tüm Hawkins yok olma noktasına gelirken, silahları kuşanıp bir kez daha kötülükle savaşmaya hazırlanıyorlar.

Dizi ise sanki büyük final için hazırlık yapıyor gibi görünüyor. Son bir kez daha bu yaratıklarla karşılaşcak olan Eleven ve ekibin korkusuz diğer üyeleri kıyamet gününü nasıl önleyecek merak konusu. Tabii sonrasında neler olacağı da… Ancak bunu konuşmak için şimdilik hayli erken. Stranger Things 3. sezon için yayınlanan son fragmanı haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.