reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things 3. sezon

Stranger Things 3. sezon fragmanıyla gelen Netflix rekoru

Netflix’in en fazla ilgi gören işlerinden biri olan Stranger Things 3. sezon fragmanıyla geçtiğimiz günlerde karşımıza çıkmıştı. Paylaşılan bu fragmanın Netflix adına önemli bir rekora imza attığı ortaya çıktı.

Aslına bakarsanız Stranger Things’in Netflix’in en çok ilgi gören ve en fazla seyredilen işlerinden biri olduğunu zaten biliyorduk. Fakat paylaşılan son fragman bu gerçeği bir kez daha kanıtlar nitelikte oldu diyebiliriz. Paylaşılan detaylara bakılırsa Netflix’in YouTube hesabına yüklenen Stranger Things 3. sezon fragmanı çok kısa bir sürede 21 milyon izlenme sayısına erişti. Bu başarıyla birlikte bir anda Netflix’in YouTube üzerinden en fazla izlenen videosu oluverdi. Üstelik bundan önceki birinci de yine Stranger Things’in ta kendisiydi. Dizinin ikinci sezonu için paylaşılan fragman zamanında 19 milyon defa izlenmiş ve platform için önemli bir başarıya imza atmıştı. Kısacası sevilen dizi iki sezon fragmanıyla da zirveye oturmuş oldu. Bu durum da dizinin Netflix için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Büyük bir ilgiyle takip edilen ve ortaya çıkan her yeni detayla çok konuşulan Stranger Things üçüncü sezon bölümleriyle 4 Temmuz’da Netflix’te karşımıza çıkacak. Yani yeni bölüm bekleyişimiz çok uzun sürmeyecek. Öte yandan Netflix’e yeni bir YouTube rekoru getiren üçüncü sezon fragmanını hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Stranger Things üçüncü sezon tanıtımı