reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things 3. sezon

Netflix’ten Stranger Things 3. sezon müjdesi [Video]

Kısa sürede Netflix’in en sevilen dizilerinden birine dönüşen Stranger Things 3. sezon bölümleriyle geri dönmeye hazırlanıyor. Peki merakla beklenen yeni bölümler ne zaman izleyici karşısına çıkacak?

Stranger Things son yılların en çok ilgi gören dizilerinden biri. Başarıyı elde eden bu yapımın üçüncü sezonuyla geri döneceği de uzun zamandır belliydi. Fakat yeni bölümlerin ne zaman ekrana geleceği sır gibi saklanıyordu. Diziyi sevenlerin büyük bir heyecanla beklediği açıklama aylar sonra geldi. Genç kahramanlarımızın hikayesi 4 Temmuz‘da kaldığı yerden devam edecek. Aslında olaylar tam olarak kaldığımız noktadan devam etmeyecek. 1985 yazına atlayacağız ve Hawkins’in gizemli dünyasına geri döneceğiz. Bu heyecan uyandıran gelişme üçüncü sezona özel hazırlanan gizemli tanıtımla duyuruldu. Yeni sezon sloganı olarak ise “One summer can change everything” yani “Bir yaz her şeyi değiştirebilir” sözleri yer alıyor. Bunun ne anlama geldiğini öğrenebilmek için ise maalesef yaz aylarını beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon macerasına “Suzie, Duyuyor Musun?” isimli bölümle başlayacak. Suzie’nin kim olduğu ise büyük merak konusu. Hayranların bir kısmı bunun Eleven’ın yeni ismi olduğunu düşünüyor. Onların ne kadar haklı olduğunu ise zaman gösterecek.