reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things

Stranger Things’le ilgili ortaya atılan endişe verici iddiaya Netflix’ten cevap

Netflix’in popüler dizisi Stranger Things ile ilgili ortaya atılan iddia kısa sürede hayranların paniklemesine sebep oldu. Ancak Netflix iddianın hemen arkasından yaptığı açıklamayla gönüllere su serpiyor.

Dün MovieFone isimli site ortaya hayli ilginç bir iddia attı. Site yapım içinde yer alan isimsiz kaynaklarına dayandırarak serinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer‘ın Stranger Things 3. sezon bölümlerini tamamladıktan sonra ayrılacağını açıkladı. Söz konusu iddia dizinin tamamen rafa kaldırılmasından ziyade Duffer kardeşlerin artık yapım ekibinde yer almayacağı yönündeydi. Haliyle hayranları da dev bir panik dalgası sardı. Zira yaratıcılarının elinden çıkıp başka bir ekibin elinde şekillenen hikayelerin sonu bildiğiniz gibi pek iyi bitmiyor. Neyse ki Netflix bu dedikodular fazla büyümeden resmi Twitter hesabından açıklamada bulundu. Dedikoduları yalanlayan Netflix, Duffer kardeşlerin sevilen diziyi 3. sezondan sonra terk etmeyeceğini açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon ne zaman yayınlanacak

8 bölüm olacağı açıklanan 3. sezon içinse şimdiden geri sayıma başladık. Çekimlerine nisan ayında başlanacak olan dizininse 2019’dan önce yayınlanmasına mucize gözüyle bakılıyor. “Yeni kötü güçler” göreceğimiz dizide karakterlerimiz arasındaki ilişkiler de güçlenecek. Zaman atlamasıyla başlayan 3. sezonun ana kötüsü ise şimdilik gizemini korumaya devam ediyor. 3. sezonla ilgili detayları buradan okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir