reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things

Stranger Things 3. sezon detayları belli oldu

Yeni sezonun yayınlanmasına daha çok var ancak Stranger Things 3. sezon detayları nihayet belli oldu. Bu sezon bizi yeni “kötü güçler” bekliyor.

Daha önce sizlerle Stranger Things 3. sezon hakkında bildiğimiz şeyleri paylaşmış, bazı tahminlerde de bulunmuştuk. Dizinin detayları ise yavaş yavaş belli oldu. Baş yapımcı Shawn Levy, yaptığı açıklamalarla yeni sezondan beklentilerimizi artırıyor. Öncelikle daha önce de yazdığımız gibi yeni sezonun 2018 sonu – 2019 başından önce gelmeyeceğini belirtelim. Levy “Daha erken dönebilirsek elbette döneriz” diyor. Ancak şimdilik bir Game of Thrones vakasıyla karşı karşıyayız diyebiliriz. Henüz çekimleri dahi başlanmayan yapımın hikayesi ise oturmuş görünüyor. Yeni sezonun 8-9 bölüm sürmesi bekleniyor. “Şu an her bir karaktere 3. sezonda ne olacağını biliyoruz.” diyor Levy, bizi de hayli heyecanlandırıyor.

Will Byers biraz dinlenecek

Will Byers’ın geçirdiği korku dolu 2. sezondan sonra Levy, Stranger Things 3. sezon ile beraber karakterin biraz “dinleneceğini” söylüyor. Bu sezonda da Will’in yeni şeylerle başa çıkması gerektiğini belirten Levy, Will’in ana olayların tam merkezinde yer almayacağını söylüyor. Bir önceki sezonun travmatik etkisinden karakter biraz çıkacak gibi bu açıklamaya göre. Shadow Monster ise yeni sezonda görünmeyebilir. Levy bu sezonda yeni kötü güçlerin yer alacağını söylüyor.

Dustin ve Steve ikilisi dönüyor

Geçen sezonun favori ikilisi Dustin ve Steve ise yeni sezonda ilişkilerini güçlendirecek gibi görünüyor. Levy “Aralarında oluşan kardeşlik bağının bu sezonda daha da güçlenmesini istiyorum” diyor. Ekibin yeni üyesi Max ve belalı abisi Billy ile ilgili pek açıklama yapmayan Levy, Billy ve Nancy’nin annesi arasında bir kıvılcım oluştuğunu da itiraf ediyor. Evliliğinden pek de memnun olmayan Karen Wheeler yeni sezonda bir maceraya atılabilir gibi. Hawkins Laboratuvarından kurtulan Dr. Owens ile ilgiliyse açıkla yapmaktan kaçınan Levy, karakteri yeniden görüp göremeyeceğimize dair bir bilgi vermedi. Stranger Things 2. sezon fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video