reklamı kapat

POPÜLER

stranger things 3. sezon

Stranger Things 3. sezonun ilk detayları belli oldu

Netflix‘in en sevilen yapımları arasında yer alan Stranger Things 3. sezon çalışmalarına devam ediyor. Yeni sezonun ilk detayları ise nihayet belli oldu.

Stranger Things 3. sezon için sabırsızlığımız her geçen gün artarken Netflix’in popüler dizisi hakkında da yeni bilgiler edinmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz haftalarda yeni karakterlerin dahil olduğunu öğrendiğimiz 3. sezonla ilgili daha detaylı bir açıklama da nihayet izleyicilerle buluşturuldu. Geçtiğimiz gün gerçekleşen panelde yeni sezonu tartışan yapım ekibi, nihayet elle tutulur birkaç bilgi paylaştı. Yapımcı Shawn Levy, Stranger Things 3. sezonun bıraktığımız olaylardan 1 yıl sonrasında geçeceğini belirtti. Dizinin yeni sezonunun bir zaman atlamasıyla başlayacağını biliyorduk ancak şimdi bu zaman atlamasının uzunluğunu öğrenmiş olduk. Düşündüğümüz kadar büyük bir ara olmadığı kesin. Olaylar 1985 yazında geçecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiftlerin sezonu

Hatırlarsanız 2. sezon sonunda Eleven (Millie Bobbie Brown) ile Mike (Finn Wolfhard), Lucas’la (Caleb McLaughlin) da Max (Sadie Sink) sevgili olmuştu. Yeni sezonun başında da karakterlerin sezonu çift olarak açacakları açıklandı. Ayrıca geçtiğimiz sezon izleyicinin kalbini kazanan Steve Harrington (Joe Keery) karakterinin de bu sezon rolünün artacağı belirtildi. Çocuklara göz kulak olduğu için internette Dad Steve olarak nam salan karakterimiz benzer bir imajla devam edecek gibi görünüyor.

Yeni sezon ise kendine referans olarak 1985 yapımı Back to the Future‘u almış. Açıkçası yeni sezonun izleyicilere neler sunacağını çok merak ediyoruz. Bilgiler ise şimdilik bununla sınırlı. Henüz oyunculara senaryoların dağıtılmadığını da ekleyelim. Dizinin çekimlerine ise nisan ayında başlanacak.

İlgili video

Stranger Things 2. sezon fragmanı