reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Stranger Things’in 2. sezona sandığımızdan daha erken kavuşacağız!

Geçtiğimiz yaz izleyici karşısına çıkan ve bir anda Netflix‘in iddialı yapımlarından birine dönüşen Stranger Things sonunda ikinci sezonun posteriyle karşımıza çıkıyor. Bu yeni poster vesilesiyle sevilen dizinin ikinci sezon yayın tarihinin değiştiği ortaya çıktı!

Matt Duffer ve Ross Duffer tarafından yaratılan dizi 80’lerde geçiyor. Bu sebeple de eski korku filmlerini fazlasıyla andırıyor. Nostaljik havası ve konusuyla ilgi çeken Stranger Things’in ikinci sezonuyla Cadılar Bayramı’nda yani 31 Ekim‘de ekranlara dönmesi bekleniyordu. Fakat yapılan son paylaşıma bakılırsa bu tarih birkaç gün de olsa öne çekildi! Stranger Things’in ikinci sezon posterine baktığımızda Hawkins tabelası önündeki ufaklıkları görüyoruz. Posterin sağ alt köşesinde ise 27 Ekim tarihi dikkat çekiyor. Böylece yeni bölümlere sandığımızdan daha erken kavuşacağımız anlaşılıyor.

Stranger Things’in baş yapımcısı Shawn Levy‘nin önceki açıklamalarına bakılırsa ikinci sezonun yıldızı Will Byers (Noah Schnapp) olacak. İlk sezon hikayesinin şekillenmesine vesile olan ancak pek görünmeyen bu karakter yeni bölümlerin merkezine oturacak. Birinci sezonda yaşadıkları onun fazlasıyla değişmesine neden olacak. Bu farklılık etrafındakileri de derinden etkileyecek. Merakla beklediğimiz Stranger Things’in ikinci sezon posterini haberimizin girişinde bulabilirsiniz.