reklamı kapat

POPÜLER

Netflix stranger things

Stranger Things 3. sezon için çocuk yıldızların kazancına dudak uçuklatan zam

Netflix‘in en popüler yapımlarından olan Stranger Things 3. sezon için hazırlıklar sürüyor. Dizinin popülerliğinin artmasıyla beraber oyuncu kadrosu da ciddi bir kazanç artışına sahip oldu.

Stranger Things 3. sezon bölümleriyle Netflix’te boy göstermeye devam edecek. Yeni maceralara atılacak olan karakterlerimizin hayatında değişen tek şey ise senaryo değil elbette. The Hollywood Reporter‘ın hazırladığı habere göre oyuncular, özellikle de çocuk oyuncular ciddi bir “zam” almış gibi görünüyor. The Hollywood Reporter’ın kaynaklarına göre çocuk aktörler yeni sezonla beraber eski kazançlarının neredeyse 12 katını kazanacak. Yetişkin oyuncuların kazancı ise bölüm başına 350 bin dolara kadar çıkıyor. Kim ne kadar kazanıyor dersiniz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon oyuncu kazançları

THR’nin kaynaklarına göre Winona Ryder (Joyce) ve David Harbour (Jim Hopper) bu sezonla beraber bölüm başına 350 bin dolar kazanacak. Dizinin genç yıldızları Finn Wolfhard (Mike), Gaten Matarazzo (Dustin), Caleb McLaughlin (Lucas) ve Noah Schnapp (Will) ise bölüm başına 250 bin dolar alıyor. Dizide nispeten daha az görünen Natalia Dyer (Nancy), Charlie Heaton (Jonathan) ve Joe Keery (Steve) ise bölümlük 150 bin dolar kazanç sağlayacak. Ancak asıl gizem 14 yaşındaki Millie Bobby Brown’un (Eleven) kazancı sanıyoruz ki. Brown’un en az 250 bin dolar alacağı söyleniyor ancak bazı kaynaklar 350 bin dolara kadar çıkılabileceğini belirtiyor.

Geçmişte ise aynı kaynaklar çocukların ilk iki sezon için bölüm başına 20 bin dolar civarında kazandığını kaydediyor. Ryder’ın 100 bin, Harbour’un ise 80 bin dolar kazandığı iddialar arasında. Hal böyle olunca gelen “zammın” ciddiyeti daha da göze çarpıyor.

İlgili video

Stranger Things 2. sezon fragmanı