reklamı kapat

POPÜLER

Stranger things 3. sezon

Stranger Things 3. sezon bölüm sayısıyla üzüyor

Merakla beklenen Stranger Things 3. sezon için bölüm sayısı ve çekim tarihi açıklandı. Dizi çekimlere başlamak için gün sayıyor.

Netflix’in popüler dizilerinden Stranger Things, yeni sezonu çekmek için nihayet hazır. 80’ler atmosferini başarılı bir şekilde yansıtan diziden nihayet yeni haberler almayı başardık. Ancak yapımcı ekibin hala çok ketum olduğunu belirtmek durumundayız. Stranger Things 3. sezon için sabırsızlığımız artarken yeni sezonda bizi kaç bölümün beklediğini de nihayet öğrendik. İlk sezon 8 bölümle açılış yapan dizi ikinci sezonda bölüm sayısını 9’a çıkarmıştı. 3. sezondan da beklentiler 10 bölüm olması yönündeydi ancak ne yazık ki öyle olmayacak. TVLine‘ın haberine göre popüler dizinin yeni sezonu 8 bölümle ekranlara gelecek. Dizinin çekimleri ise nisan ortasında başlayacak. Bu da bizi derin bir endişeye sevk etti. Zira ikinci sezonu tamamlamak yaklaşık 1 yılı bulmuştu. Bu durumda 3. sezon 2019 baharında gelirse şaşırmayız…

Stranger Things 3. sezon hakkında bildiğimiz her şey

Yeni sezonla ilgili en önemli bilgilerden biri zaman atlaması olacağı. Yani 2. sezonda kaldığımız yerden devam etmeyeceğiz ki bu çok mantıklı bir karar. Çünkü ağırlıklı olarak çocuk oyuncuların yer aldığı dizide çocuklar tam büyüme çağında. 1 yıllık ve hazırlık süresi çocuklarda ciddi fiziksel değişiklikler anlamına geliyor. Bu sebeple dizi tutarlı olması için zamanı biraz ileri saracak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir diğer ilginç detay ise geçtiğimiz sezon finalinde gölgesiyle okulun üstünde beliren Shadow Monster’ın bu sezon muhtemelen dizide olmayacağı. Yeni kötü güçler göreceğimiz dizinin hikayesi büyük bir gizem barındırıyor. Will Byers ise bu kez odak noktasında olmayacak elbette. Hayli sıkıntılı bir sezon geçiren karakterimiz yine aksiyon içinde olacak ancak fazla yorulmayacak.

Steve ve Dustin ikilisinin de ilişkisi bu sezon biraz daha ilerleyecek. İyi bir kimya yakalayan ikili izleyici tarafıdan da fazlasıyla sevilmişti. Bu sezon karakter bağları artacak gibi görünüyor. Netflix’in en sevilen dizilerinden olan Stranger Things’le ilgili daha detaylı haberleri merakla bekliyoruz. O zamana kadar 2. sezonu çevrim içi yayın platformundan izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir