reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Stranger Things’in müzikleri şimdi de kaset formatında geliyor

Netflix‘in çok ses getiren başarılı yapımlarından biri olan Stranger Things‘in ilk bölümüyle 80’lere geri dönmüş ve nostaljik anlar yaşamıştık. Haliyle buram buram nostalji kokan bir serinin müzikleri de geçtiğimiz yıl plak olarak yayınlandı. Ancak hazır olur, sırada kasetler var.

Advertisement

Lakeshore, Stranger Things’in müziklerini kaset olarak yayınlamaya hazırlanıyor. Kaset kabını VHS kasetler gibi tasarlayan Lakeshore, kasetin kendisini de Stranger Things logosundaki kırmızı renkle giydirmiş. Koleksiyonunuza alıp koymak isteyeceğiniz cinsten bir ürün olan bu kaset 14 Temmuz‘da satışa sunulacak.


Dizinin ikinci sezonu ise yolda. 31 Ekim‘de yayınlanacak ikinci sezon 9 bölümle izleyicilerle buluşacak. Oldukça karanlık bir sezon bizi beklerken, sezonun yıldızı ise ilk sezonda paralel evrene geçiş yapıp orada sıkışan Will Byers olacak. Byers’ın yaşadığı değişime odaklanacak olan ikinci sezon, korku türüne iyiden iyiye yönelirken muhtemelen pek çok referansı da bizimle paylaşmaya devam edecek. İlk sezonda gördüğümüz Stephen King etkisinin katlanması ümidiyle beklediğiniz yeni sezon aynı zamanda karakterlerin tüm bu yaşananların ardından nasıl gelişip değiştiğine de odaklanacak.

Yeni sezon için önümüzdeki koca yazı beklemek zorunda olmak üzücü ancak en az ilk sezon kadar iddialı bir dokuz bölüm bizi bekliyor gibi görünüyor.