reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things 3. sezon

Stranger Things 3. sezon için gizemli fragman [İzle]

Stranger Things 3. sezon için yeni bir fragman yayınladı. Gizemli fragman yeni sezonda olacaklara ilişkin anahtar kelimeler içeriyor.

Stranger Things 3. sezon bölümlerinin ismini açıklayan yeni bir fragman yayınlandı. Ancak bu fragman cevaplardan çok soruları beraberinde getiriyor. Hayli gizemli olan fragman hayranlara bölüm isimleri ile ipuçları vermeyi amaçlıyor. Sezonu “Suzie, Duyuyor Musun?” isimli bölümle açıyoruz. Dizinin ilk iki sezonu düşünülünce Suzie ismi büyük bir soru işareti. Çünkü bugüne kadar dizide bu isme sahip bir karakter olmadı. Burada Suzie ya bize yeni bir karakteri müjdeliyor ya da Eleven’ın yeni isminin Suzie olabileceğini ima ediyor.

İkinci bölüm “AVM Fareleri” ismine sahip. Bildiğiniz gibi bu sezon Hawkins’te Starcourt isimli yeni bir alışveriş merkezi açılıyor. Bu sebeple genç ekibin yeni uğrak yerinin orası olması işten bile değil. Ayrıca Steve Harrington’ın orada işe girdiğini de hatırlatalım. Yani alışveriş merkezi ekibin hayatında önemli yer kaplayacak gibi. Bunun da ötesinde son bölümün adı sebebiyle bu alışveriş merkezi önem taşıyacak gibi görünüyor. Üçüncü bölüm “Kayıp Cankurtaran Vakası” işlerin ilginçleşmeye başladığı bölüm olacak gibi görünüyor. Geçmişte Francesca Reale’in dizide karanlık bir gizeme sebep olacak bir cankurtaranı canlandırdığı belirtilmişti. Bu sefer olaylar ana ekibin içinde değil etrafında şekillenecek gibi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon gizemli bölüm isimlerine sahip

Dördüncü bölüm “Sauna Testi” ismiyle geliyor. Bu isim ilk sezonda Eleven’ın suyun içinde Will’i aradığı bölümü anımsatıyor. Belki cankurtaranı bulmayı bu şekilde deneyebilirler? Beşinci, altıncı ve yedinci bölüm ise “Kaynak, Doğum Günü ve Isırık” ismleri ile geliyor. Bu bölümler hakkında yorum yapmak oldukça zor, pek ipucu içermiyor.

Onuncu bölüm ise “Starcourt Savaşı” ismiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Alışveriş merkezinde gerçekten büyük bir olay olacağı mesajı burada veriliyor. Dizi 2019‘da Netflix üzerinden yayınlanacak. Bölüm isimleri açıklansa da şimdilik tarih için bir netlik yok ne yazık ki. Yayınlanan fragmana haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.