reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things 3. sezon

Stranger Things 3. sezon beraberinde bir sürprizle geliyor [Video]

Stranger Things 3. sezon, 2019’da Netflix’teki yerini alacak. Yeni sezon beraberinde bir de sürpriz getiriyor.

Netflix’in en sevilen dizilerinden Stranger Things 3. sezon ile beraber hikayeye farklı bir dinamik eklemeye hazırlanıyor. Dizinin bu sezon nasıl bir konu işleyeceği hala merak konusu. Özellikle 2. sezonun ardından “bir kapanış” yapmışken. Ancak bizi biraz daha farklı bir maceranın beklediği yeni sezon tek başına gelmiyor. Stranger Things 3: The Game ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Stranger Things 3. sezon ile beraber 2019’da yayınlanacak olan oyun, dizi henüz net bir tarih vermediği için tarih veremiyor. Xbox One, PS4, Nintendo Switch ve PC’den oynanabileceği ise açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things 3. sezon beraberinde oyun getiriyor

16-bit izometrik bir yapıda olacağı fragmanda görünen oyunun Xbox One, PC ve Nintendo Switch arasında “cross-play” imkanı sunacağı kaydediliyor. Böylece arkadaşlarınızla farklı platformlarda dahi olsanız oynayabileceksiniz. PS4 konusunda ise henüz bir netlik yok. Oyunun konusuna ilişkin ise açıklama yapılmadı. Çünkü dizinin 3. sezonunu izleyecek olanların keyfini kaçırabilecek detaylar barındırıyor.

Bu arada bu oyunun Telltale’in geliştirdiği oyunda tamamen farklı olduğunu hatırlatalım. Telltale, Walking Dead tarzı, hikaye odaklı bir interaktif oyun geliştiriyordu. Firmanın kapanmasının ardından da oyun iptal olmuştu. Stranger Things 3: The Game ise BonusXP tarafından geliştiriliyor. 3. sezonla ilgili detaylar netleştikçe, oyunla ilgili yeni bilgilere de ulaşacağız.