reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 bu sefer gerçek olarak görüntülendi

Samsung Galaxy S10 için sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Kısa süre önce bir taslak tasarımı ortaya çıkan telefon, bu sefer gerçek bir görsel ile karşımızda bulunuyor.

Galaxy S10 ailesi dört farklı modelden oluşuyor. İşte bu ailenin standart modeli Samsung Galaxy S10, canlı canlı karşımızda. Şimdilik sadece arkasını gördüğümüz telefon, genel olarak büyük bir sürpriz oluşturmuyor. Arkasında üçlü kamera kurulumu yer alan telefon, burada yatay bir konumlandırma kullanıyor. Bunun arkasında da modele daha büyük pil koyma amacı yer alıyor. Dikey konumlandırma telefonun içerisinde çok yer kaplıyor. Önünde çiftli kamera yer alacak modelin, ön kameralarını ekrana entegre etmesi bekleniyor. Bu arka tasarımı üst modellerde de kullanacak firma, aileyi çok güçlü 7 nm Snapdragon 855 ve 8 nm Exynos 9820 yeni nesil işlemciler üzerine kuruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesindeki diğer modellerin kamera kurumları ise şöyle

Galaxy S10 Lite, tek ön kamera çift arka kamera ile geliyor. Galaxy S10+ çift ön kamera, dörtlü arka kamera (12 megapiksel geniş açı, 16 megapiksel süper geniş açı ve 3 kat optik yakınlaşma sunan 13 megapiksel telefoto) ile geliyor. Diğerlerinden daha sonra satılacak denilen Galaxy S10 5G modeli ise çift ön kamera, dörtlü arka kamera ( ToF sensörü) ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bilmeyenler için TOF (Time-Of-Flight) sensörü kızılötesi ışığın objeye ulaşması ile yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei Mate 20 ailesi