reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10+

İlk tasarım güncellendi, işte satışa çıkacağı haliyle Samsung Galaxy S10+ [Video]

Kısa süre önce Samsung Galaxy S10+ için hazırlanan gerçekçi bir taslak tasarım ortaya çıkmış ancak bunda hatalar olduğu söylenmişti. İşte bu tasarım güncellendi.

Sağlam kaynaklardan Ice Universe, @OnLeaks tarafından hazırlanan taslak tasarımın güzel olduğunu ancak birçok şeyin yanlış olduğunu söylemişti. Bunun ardından @OnLeaks de bir şeylerin yanlış olduğunu ve tasarıma güncelleme geleceğini belirtti. İşte bu beklenen güncelleme yapıldı. Söylendiği kadarıyla sayfada gördüğünüz görseller, modelin gerçekten satışa çıkacağı tasarımını oluşturuyor. Bu sefer kendisinden oldukça emin olan kaynak, aslında büyük değişiklikler yapmamış. Hazırlanan model yine ilk olarak ekrana entegre çift ön kamerayla dikkat çekiyor. Ekranın sağ tarafına yerleştirilen ön kameralar, güncellenen tasarımla bile oldukça tepki çekiyor. Arkasında yer alan dörtlü kamera yatay olarak konumlandırılan telefon, ultrasonik temelli ekrana entegre parmak izi teknolojisini de taşıyor. Çerçeveleri gerçekten oldukça ince olan Samsung Galaxy S10+, bu son haliyle daha etkileyici görünüyor.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10+ için beklenen teknik detaylar değişmiyor

Öğrendiğimiz kadarıyla tam boyutu 157.5 x 75.0 x 7.8mm olan model, 6,4 inç Super AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bünyesinde sevindirici şekilde 3.5 mm kulaklık girişi bulunan S10+, 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama ile alınabilecek deniyor. Modelin gücünü ise satıldığı yere göre Snapdragon 855 ve Exynos 9820‘den alacağı söyleniyor.