reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10+ Samsung Galaxy S10 Plus
Samsung Galaxy S10+ Samsung Galaxy S10 Plus
Samsung Galaxy S10+ Samsung Galaxy S10 Plus
Samsung Galaxy S10+ Samsung Galaxy S10 Plus

Ortaya çıkan Samsung Galaxy S10+ görselleri hakkında önemli açıklama

Kısa süre önce Samsung Galaxy S10+ için hazırlanan gerçekçi bir taslak tasarım ortaya çıkmıştı. Sağlam bir kaynak işte bu konuda önemli bir açıklama yaptı.

Samsung Galaxy S10+, @OnLeaks tarafından hazırlanan taslak tasarım ile gündemde bulunuyor. Kesin olarak bu tasarımla geleceği belirtilen telefon, sağlam kaynaklardan Ice Universe’e göre tam olarak son tasarımı yansıtmıyor. Model için bilgisayar ortamında hazırlanan bu taslak tasarımın güzel olduğunu belirten kaynak, birçok şeyin ise yanlış olduğunu söylüyor. Bu da model için heyecanı artırıyor. Çünkü şu an ortaya çıkan bu tasarımı beğenmeyen birçok kişi bulunuyor. Tekrar hatırlamak adına hazırlanan model ilk olarak ekrana entegre çift ön kamerasıyla dikkat çekiyor. Ekranın sağ tarafına yerleştirilen ön kameralar, oldukça tepki çekiyor. Arkadaki üçlü kamera yatay olarak konumlandırılan telefon, ekrana entegre parmak izi teknolojisini de taşıyor. Çerçeveleri oldukça ince ve simetrik olan Samsung Galaxy S10+, gerçekten çok merak ediliyor. Bu modelin üzerine bir de Galaxy S10 5G modelinin geleceği de biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10+ için halen sürprizler olabilir

Öğrendiğimiz kadarıyla tam boyutu 157.5 x 75.0 x 7.8mm olan model, 6,4 inç Super AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Sevindirici şekilde 3.5 mm kulaklık girişi bulunan S10+, 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama ile alınabilecek deniyor. Modelin gücünü ise satıldığı yere göre Snapdragon 855 ve Exynos 9820‘den alacağı söyleniyor.

Güncelleme: Tasarımı yayımlayan @OnLeaks de tasarımda bir sorun olduğunu ve yeni tasarımın yolda olduğunu söyledi.

İlgili Video