reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Nefes kesen drone videolarıyla Game of Thrones çekim yerleri [İzle]

Game of Thrones 8. sezon çekimleri tamamlandı. Final sezonu gelmeden dizinin çekimlerinin yapıldığı yerleri bir de drone ile ziyaret etmeye ne dersiniz?

HBO’nun favori dizisi artık yolun sonuna geldi; Game of Thrones 8. sezon Nisan 2019’da yayınlanarak 6 bölümle seriye bir nokta koymaya hazırlanıyor. Dizi ise sadece sunduğu hikayeyle değil, çekim yerleriyle de izleyicileri etkilemeyi başarıyor. Turistik açıdan çekim yapılan yerleri de daha çekici hale getiren dizinin çekimlerinin yapıldığı yerlerde hazırlanan drone videoları ise nefes kesiyor. Seri içindeki en popüler bazı çekim noktalarında gerçekleştirilen drone kayıtlarını izlemeye ne dersiniz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hırvatistan’tan İzlanda’ya

Hayranlar tarafından hazırlanan video serisi elbette en popüler Game of Thrones mekanı olan Hırvatistan’ı kendine konu ediyor. Dubrovnik sizi Kral Toprakları’na götürüyor. Çekimleri izlerken bazı sahnelerin gözünüzde canlanması işten bile değil. Paylaşılan drone çekimleri arasında İspanya – Katalonya çekimleri de yer alıyor. Dizinin pek çok sahnesinin İspanya’nın farklı noktalarında çekildiğini belirtelim. Ve tabii özellikle yedinci sezonda sıklıkla gördüğümüz İzlanda sahneleri… Duvarın ötesini ziyaret edebileceğiniz bir video serisi de bulunuyor.

Bu videoların farklı kullanıcılar tarafından çekilip hazırlandığını belirtelim. Game of Thrones’un çekim noktalarına yer verildiği, videoların açıklamalarında da yer alıyor. “İzlemekle olmaz gezip görmek lazım” diyenler için geçmişte yazdığımız bir gezi rehberi de bulunuyor. Buradan hazırlamış olduğumuz “Game of Thrones hayranlarının mutlaka ziyaret etmesi gereken çekim yerleri” haberimize ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Dubravnik drone çekimi