reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Kit Harington’dan Game of Thrones 8. sezon açıklaması

Çekimleri biten Game of Thrones 8. sezon sonrası Kit Harington hala Jon Snow görünümünü koruyor. Oyuncu, karakteri neden hemen geride bırakmadığını açıkladı.

Game of Thrones 8. sezon, HBO’nun en popüler yapımı için final anlamına geliyor. Çekimleri tamamlanan son sezonun ardından Buz ve Ateşin Şarkısı, televizyon cephesinde hikayeyi noktalıyor. Haliyle oyuncular da bu projeyi tamamlayarak yeni projelere yelken açıyor. Ancak tarzlarını değiştirme konusunda pek aceleci değil gibiler. Jon Snow rolüyle en sevilen isimlerden olan Kit Harington, tarzını çekimler bitmesine karşın neden değiştirmediğini açıklıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Bazı sahneler yeniden çekilebilir”

2019’un ilk yarısında yayınlanması beklenen son sezonun çekimleri tamamlansa da oyuncular henüz projeden azat edilmiş değil. Harington, Entertainment Weekly’e verdiği röportajda bu durumu açıklıyor. Dizinin son sezon çekimlerinin yeni bittiğini vurgulayan Harington, yeniden çekilmesi gereken sahneler olursa diye Jon Snow görünümünü korumak zorunda olduğunu açıklıyor. Ayrıca ünlü aktör tıraş olmaya da pek hevesli değil gibi. “Tıraş olduğumda yorgun bir çocuk gibi görünüyorum.” diyor.

HBO dizinin yeni sezonu için hala net bir yayın tarihi vermezken, sahnelerin yeniden çekim ihtimali bulunduğuna göre çok yakın bir gelecekte bir fragman da göremeyeceğiz gibi duruyor. Yeni sezonda karakterlerimiz, Ak Gezenlere karşı verilen büyük savaşta bir araya gelecek. Tahtın asıl sahibi ise, bu savaşta hayatta kalan isimlere bağlı gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

HBO’nun yeni televizyon sezonu tanıtımı