reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones yıldızının ilginç Harry Potter itirafı

Game of Thrones yıldızının ilginç Harry Potter itirafı

Game of Thrones yıldızı Kit Harington, uzun zamandır gönlünde yatan rolü açıkladı. Ünlü yıldızın kariyeri Harry Potter serisiyle yükselişe geçmiş olabilirdi…

Game of Thrones 8. sezon çekimlerini tamamlayan Kit Harrington, uzun zamandır gönlünde yatan rollerden birini açıkladı. Entertainment Weekly‘e röportaj veren Harington, kariyerindeki basamağı Game of Thrones dizisiyle atladı. Şimdilerde pek çok izleyici tarafından Jon Snow rolüyle tanınan aktörün gerçekten istediği rollerden biri ise Harry Potter karakteriymiş. “Her zaman bir Potter filminde olmak istemişimdir. Hep Harry Potter olmak istemiştim.” diyen aktör, bu rolü ne kadar istediğini itiraf ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daniel Radcliffe yerine Kit Harington

İngiliz aktör 1986 doğumlu. Harry Potter’a hayat veren Daniel Radcliffe ise 1989’lu. Yani Harington’ın Potter’ı canlandırması çok da imkansız değilmiş. Serinin hayranı olduğu sözlerinden anlaşılan Harington’ın hayali ise ne yazık ki yarım kalmış. Ancak kim bilir, belki böylesi çok daha iyidir. Zira Daniel Radcliffe’e Potter rolü gereğinden de fazla yapışmış durumda. Radcliffe’in popüler seriden sonra yer aldığı sayısız yapım ise ne yazık ki hiçbir zaman Harry Potter dönemi kadar ses getirmedi. Öte yandan Harington’ı da zorlu bir kariyer süreci bekliyor. Aktörün Jon Snow rolünü bir an önce üzerinden atması ve ses getiren işlerde yer alması gerekiyor. Ayrıca Harington’ın bu açıklaması sonrası ünlü aktörü belki Fantastik Canavarlar serisinde başka bir rolde görebiliriz, ne dersiniz?

Harington Gunpowder isimli mini televizyon dizisinden sonra son olarak The Death and Life of John F. Donovan fiminde yer aldı. Oyuncu şimdilerde How to Train Your Dragon: The Hidden World filminde Eret karakterini seslendiriyor.

İlginizi çekebilir

The Death and Life of John F. Donovan kısa fragman