reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones yıldızı Kit Harington Marvel sinematik evreninde

Game of Thrones yıldızı Kit Harington’ı Marvel Sinematik Evreni’ne dahil eden film

Game of Thrones yıldızı Kit Harington için Marvel Sinematik Evreni yolu göründü. Resmi açıklama sonrası ünlü aktör, diziden bir diğer rol arkadaşıyla buluşuyor.

Marvel Sinematik Evreni‘nin heyecan verici yeni filmi The Eternals için bir başka Game of Thrones yıldızıyla daha anlaşıldı. Jon Snow rolüyle hayranların beğenisini kazanan Kit Harington, dördüncü evrede işleri kozmik boyuta çıkaran filmde boy gösterecek. Ancak Harington filmde bir Eternal’ı canlandırmayacak. Ünlü aktör Dane Whitman karakterine hayat verecek. Black Knight olarak anılan Whitman’ın filmdeki rolü ise şimdilik merak konusu. Whitman, Black Knight unvanını amcasından sonra alıyor. Amcasının Masters of Evil ekibine dahil olan bir kötü olduğunu öğrenen Whitman, kendisini bu ekibe yeni Black Knight olarak sokmayı başarıyor. Ancak Whitman karakteri bir kötü olarak değil bir kahraman olarak idare ediyor. Amacı ise bu organizasyonu içerden yok etmek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Eternals filminin ikinci Game of Thrones yıldızı Kit Harington oldu

Açıkçası Black Knight’ın filmde nasıl bir rolü olacağı merak konusu. Eternals gibi süper kahramanın ötesinde güçleri olan, dönem dönem insanlık tarafından “Tanrı” sanılan bir oluşumun yanında ilginç bir seçim olduğu kesin. Modern The Eternals çizgi romanlarında da geçmeyen Whitman’ın bir diğer Eternal olan Sersi ile ilginç bir ilişkisi bulunduğunu belirtelim.

Kit Harington ise filmdeki tek Game of Thrones yıldızı değil. Eternals’ın önde gelen isimlerinden Ikaris‘i Richard Madden canlandırıyor. Madden Game of Thrones’ta Robb Stark rolüyle yer almış ve unutulmaz Red Wedding ile diziye veda etmişti. The Eternals yavaş yavaş kadrosunu tamamlarken, filme dair yeni detayların da gün yüzüne çıkması bekleniyor. Film 6 Kasım 2020‘de vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Breaking Bad filminden ilk fragman