reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Marvel The Eternals filmi için Game of Thrones yıldızı ile görüşüyor

Game of Thrones yıldızının heyecan uyandıran Marvel geleceği

Marvel, The Eternals projesinin kapsamını genişletmeye hazırlanıyor. Yeni film için görüşmelere başlanan oyuncular arasında Game of Thrones yıldızı da yer alıyor.

Richard Madden, Game of Thrones dizisine çok erken veda etmiş olabilir ancak dizinin ikonik vedalarından birine sahip. Sevilen karakterlerden Robb Stark‘ı canlandıran Madden, Red Wedding bölümü ile bugün dahi kendini hatırlatmayı başarıyor. Madden’ın Game of Thrones’daki vedası sonrası başarılı başka işleri de bulunuyor. Son olarak kendisini Bodyguard dizisinde izlediğimiz oyuncu şimdilerde Marvel tarafından sinematik evrene çekilmeye çalışılıyor. Bildiğiniz gibi artık sinematik evrende 4. evreye giriyoruz. Spider-Man Far From Home, 3. evreyi tamamen kapatmaya hazırlanıyor. Üstelik bunu sinematik evrenin geleceği için hayli kritik bir açıklamayla yapıyor. Marvel’ın gelecek planlarında yatan projelerden biri olan The Eternals da 4. evre sürecinde karşımıza çıkacak. Angelina Jolie ve Kumail Nanjiani gibi isimlerin konuşulduğu projenin yeni odak noktası ise Richard Madden’dan başkası değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eski Game of Thrones yıldızı The Eternals için düşünülüyor

The Wrap‘ın özel haberine göre Madden ile rol için görüşmeler başlamış durumda. Madden’ın hangi karakter için düşünüldüğü ise elbette şimdilik sır gibi saklanıyor. Chloe Zhao‘nun yöneteceği filmin senaryosu ise Matthew ve Ryan Firpo tarafından yazılıyor.

Captain Marvel’ın da gelmesiyle beraber işin “kozmik” boyutuna geçtiğimiz sinematik evrende Eternals, Celestial olarak bilinen kozmik varlıklar tarafından milyonlarca yıl önce yaratılmış antik insan ırkını oluşturuyor. Filmin hikayesinin Sersi olarak tanınan kadın Eternal üzerine yoğunlaşacağı belirtiliyor. Sersi’yi Angelina Jolie’nin canlandırması bekleniyor. Ancak henüz anlaşma sağlanmış değil.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı