reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves Marvel teklifi

Marvel kararlı; Keanu Reeves yeni rol teklifiyle gündemde

Keanu Reeves heyecan verici bir haberle gündemde. Görünen o ki Marvel, ünlü aktörü bir kez daha sinematik evrene davet ediyor.

Marvel Studios‘un bir süredir gözüne kestirdiği aktörler arasında Keanu Reeves yer alıyor. Geçmişte Reeves’e Captain Marvel filminde Carol Danvers’ın akıl hocası Yon-Rogg‘u oynaması için teklif götürülmüştü ancak Reeves rolü John Wick 3 için reddetmişti. Daha sonra rolü Jude Law üstlendi. Şimdi ise Marvel bir kez daha şansını deniyor. Ancak söz konusu rol gönlümüzden geçen mi emin değiliz. The Eternals hazırlıklarında olan Marvel’ın yeni filmi için bir süredir oyuncu aradığı biliniyor. Başrol için Sersi rolünde Angelina Jolie‘nin düşünüldüğü yapımda Kumail Nanjiani ve Game of Thrones’da da yer alan Richard Madden‘ın yer alacağı dedikoduları dolaşıyordu. Şimdi o dedikodulara Keanu Reeves eklendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Keanu Reeves ve süper kahraman tercihleri

MCU Cosmic‘in özel haberine göre Reeves, The Eternals filmi için ön görüşmelere başlamış. Richard Madden için de benzer bir sızıntı duyduğumuz filmde Reeves’e hangi rolün teklif edildiği ise net değil. Şimdilik imzalardan uzak olan bu görüşme aşamasının olumlu sonuçlanması durumunda The Eternals vizyona girişini çok iddialı bir kadroyla gerçekleştirebilir.

Öte yandan Reeves’in gönlündeki filmin bu olduğuna emin değiliz. Kendisine sık sık sorulan sorulardan biri “Hangi süper kahramanı canlandırmak istersin?” olan Reeves bu soruya yıllardır istikrarlı bir şekilde aynı cevabı veriyor: Wolverine. Ancak Marvel’ın şimdilik başka planları var gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

John Wick 3 fragmanı