reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves

Avengers Endgame yönetmenlerinin hayalinde Keanu Reeves rolü

John Wick‘in yıldızı Keanu Reeves, Marvel dünyasıyla adı sık sık anılan isimlerden biri. Avengers Endgame yönetmenleri sevilen oyuncunun hangi Marvel kahramanını canlandırabileceğini buldu.

Bildiğiniz gibi bir süredir Keanu Reeves’in Marvel Sinematik Evreni‘ne katılma ihtimali gündeme geliyor. Marvel stüdyolarının sevilen oyuncunun peşinde olduğuna dair söylentiler duyuyoruz. Fakat Reeves henüz süper kahraman olmaya hazır değil gibi görünüyor. Bu söylentiler ara ara gündeme gelirken tecrübeli oyuncunun Marvel Sinematik Evreni’nde hangi karaktere hayat verebileceği de hayranların en fazla konuştuğu meselelerden biri. Kevin Smith geçtiğimiz günlerde IMDb için Avengers Endgame yönetmenleri Russo kardeşlerle konuştu. Onlara Reeves’in hangi Marvel karakterini canlandırabileceğini sordu. Moon Knight yanıtını Kevin Smith’in kendisi verse de, Russo kardeşler de ona hak vermiş gibi görünüyor.

Avengers Endgame yönetmenlerinden Keanu Reeves

Anthony Russo: Keanu Reeves kimi canlandırabilir… Bu güzel bir soru.

Joe Russo: Bilmiyorum, ihtimallerin sonu yok gibi. Sence kimi canlandırmalı?

Kevin Smith: Moon Knight.

Joe Russo: İşte bu güzel bir tercih oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Marvel hayranlarının Keanu Reeves ‘i Moon Knight yerine daha kozmik ve güçlü bir karakter olarak görmeyi tercih edeceğini düşünüyoruz. Yine de hangi karaktere hayat verirse versin Reeves’i bu dünyada görmek büyük keyif olacaktır. Umarız bu hayal yakın zamanda gerçeğe dönüşür.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı