reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S9+

Aldığı parçalar ile kendine Samsung Galaxy S9+ üreten YouTuber [Video]

Akıllı telefonunuzu pazardan satın aldığınız parçalar ile kendiniz üretmek ister miydiniz? Bunu yapmak Samsung Galaxy S9+ için mümkün.

Çin Halk Cumhuriyeti-Guangdong eyaletine bağlı Shenzhen veya Şencen içerisinde elektronik konusunda istediğiniz hemen her parçayı bulabiliyorsunuz. Bunu geçtiğimiz dönemde aldığı parçalar ile kendi iPhone modelinin yaparak gösteren YouTube kanalı Strange Parts, bu sefer kollarını Samsung Galaxy S10 için sıvamış. Galaxy S10 yeni olduğu için tüm parçalara ulaşma konusunda sorun yaşayan YouTuber, durum böyle olunca Samsung Galaxy S9+ modeline yönelmiş. Peki sonuç ne olmuş? Android işletim sistemiyle beraber tamamen çalışan bir Galaxy S9+ üretilebilmiş. Tüm parçaları satın alarak bir araya getiren ve amacına ulaşan kanal, sürecin iPhone kadar kolay olmadığını özellikle belirtiyor. Söylendiği kadarıyla iPhone parçalarını modele özel olarak bulmak çok daha kolay. Samsung’un Shenzhen özelindeki yedek parça durumu bu konuda süreci oldukça zorlamış. Yukarıda izleyeceğiniz videoda tüm bu süreci olabilecek en iyi şekilde aktarmaya çalışan Strange Parts’tan Scottie, yine milyonların izleyeceği bir çalışmaya imza atmış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S9+ geçtiğimiz yılın en önemli modellerinden

2019 başında çıkan Samsung Galaxy S10 ailesiyle özellikle tasarım konusunda çıtayı oldukça yükselten firma, biliyorsunuz şimdi Galaxy Note 10 için çalışmalar yapıyor. 7 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtılacak yeni aile, Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ modellerinden oluşuyor.