reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves John Wick 3

Keanu Reeves’in John Wick 3 için reddettiği Marvel filmi

Sinemanın sevilen yüzlerinden Keanu Reeves, Marvel Sinematik Evreni için yapılan daveti, John Wick 3 yüzünden reddetmek zorunda kalmış.

16 Mayıs‘ta vizyona girmeye hazırlanan John Wick 3 ile beraber beyaz perdede boy gösterecek olan Keanu Reeves, bu yıl vizyona girecek olan bir Marvel filmi için teklif almış ancak olumlu dönüş yapamamış. Reeves’i Marvel Sinematik Evreni’ne dahil edecek olan yapım ise Captain Marvel filminden başkası değil. That Hashtag Show’un ortaya çıkardığı bilgiye göre Reeves, Captain Marvel filminde Carol Danvers’ın akıl hocası Yon-Rogg karakteriyle karşımıza çıkacaktı. Karakteri filmde Jude Law canlandırıyor. Reeves’in filme dahil olamamasının sebebi olarak ise John Wick 3 çekimleri gösteriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wolverine olmak istiyor

Öte yandan Reeves’in Marvel Sinematik Evreni’ne bu rolle dahil olması belki de hayranları o kadar mutlu etmeyebilirdi. Reeves’in çizgi roman uyarlamalarına ise hayli sıcak baktığını hatırlatalım. Geçmişte daha önce Batman rolünü düşünen aktör, rol için seçimlerin tamamlanması sebebiyle bu fırsatı değerlendirememişti. Ancak geçtiğimiz aylarda Batman yerine Wolverine‘i canlandırmayı tercih edeceğine yönelik açıklamalardan da geri kalmamıştı. Hugh Jackman’ın Wolverine rolünü Logan filmiyle bırakması ve Ben Affleck’in de Batman için havlu atmasının ardından iki rol de şimdilerde boşa çıkmış gibi görünüyor. Kim bilir, belki de Reeves’in DC ya da Marvel Sinematik Evreni’ne girişi için ideal zaman şimdidir?

Keanu Reeves başrolündeki John Wick 3 filmi için yayınlanan son fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

İlgili video

Filmin fragmanı