reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Marvel cephesinden şaşırtıcı Game of Thrones yıldızı açıklaması

Game of Thrones sayesinde büyük ün kazanan Kit Harington The Eternals filminin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Üstelik karakteri Marvel Sinematik Evreni’nin önemli isimlerinden birine dönüşebilir gibi görünüyor.

Avengers Endgame sonrasında vizyona girecek olan Marvel projelerinden biri de The Eternals olacak. Bu yeni filmde Marvel Sinematik Evreni iyice kozmik bir hal alacak. Eternal ve Deviantlara yakından bakacağımız bu filmde Thanos’un doğasını da daha iyi anlama fırsatımız olacak. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen D23 Expo 2019 ile birlikte heyecan verici yeni gelişmeler ortaya çıktı. Bunlardan biri de Game of Thrones ile tanıyıp sevdiğimiz Kit Harington’ın The Eternals oyuncu kadrosuna dahil olmasıydı. Onun Marvel Sinematik Evreni’ne Black Knight olarak katılacağı açıklandı. Bu karakter Dane Whitman ismiyle de biliniyor.

Game of Thrones yıldızının MCU geleceği

Kit Harington’ın The Eternals’ta rol alacak olması bazı hayranları fazlasıyla heyecanlandırdı. Onun karakterinin ne denli önemli bir isim olacağı da merak konusuydu. Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige’nin açıklaması ise Black Knight’ın ileride çok daha önemli bir rol üstlenebileceğine işaret ediyor. Kendisine yöneltilen soruyu yanıtlayan Kevin Feige şu sözleri sarf etti: “Kit Harington harika bir oyuncu. The Eternals’ta bu önemli rolü üstleneceği için çok mutluyuz. Bu karakterin ileride çok daha farklı bir boyuta taşınma ihtimali de var.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones yıldızının üstleneceği bu önemli rolün ne olacağı büyük merak konusu. Ancak bunu anlayabilmek için önce The Eternals’ı izlememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı