reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones yıldızı Kit Harington için yapılan The Eternals Black Knight çalışması

The Eternals öncesi Game of Thrones yıldızını Black Knight’a dönüştüren hayran çalışması

Game of Thrones yıldızı Kit Harington, The Eternals ile Marvel evrenine dahil olurken karaktere ilk bakış hayran çalışmasıyla geliyor.

Game of Thrones yıldızı Richard Madden’dan sonra Kit Harington da Marvel Studios’un yeni filmi The Eternals için kadroya dahil edildi. Ancak Harington, Madden’ın aksine bir Eternal’ı canlandırmayacak. Black Knight olarak karşımıza çıkacak olan Harington, filmde daha farklı bir rol üstlenecek. D23 etkinliğinde Madden’ın karakterini görüntüsünü yayınlayan Disney, Harington için sadece “ekibe katıldı” duyurusu yaptığı için, ünlü aktörün nasıl görüneceğini şimdilik bilmiyoruz. Neyse ki Boss Logic bu sorunu bizim için hallediyor. Henry Cavill için yaptığı Witcher çalışmasından sonra ünlenen Boss Logic’in son paylaşımlarından biri Harington’ın Black Knight‘ı oluyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones yıldızı The Eternals için kamera karşısına geçiyor

Boss Logic, Harington’a Adam Warlock rolünü vermelerini beklediğini ancak Black Knight’ın da uygun olduğunu yazıyor. Black Knight’ın film için tasarlanan zırhı kendini göstermeden iki farklı çalışma yapan Boss Logic, aşağı yukarı nasıl bir şey beklememiz gerektiğini gözler önüne seriyor.

Marvel evreninde birden fazla Black Knight bulunuyor elbette. Game of Thrones yıldızı Dane Whitman karakterine hayat verecek. Whitman’ın kendi hikayesi ikili oynayarak Masters of Evil’ı alaşağı çekmeye çalışmasına odaklanıyor. The Eternals cephesinde ise durum değişiyor. Çünkü Whitman’ın bir Eternal olan Sersi karakteriyle oldukça özel bir ilişkisi bulunuuyor. Filmde Sersi karakterine Gemma Chan hayat verecek. Harington’a eşlik edecek olan Chan’ın Marvel filmlerindeki ilk rolü olmadığını da belirtelim. Kendisi Captain Marvel’da Minn-Erva isimli Kree karakterini canlandırmıştı.

Harington’ın rolünün ne kadar kalıcı olacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak Kevin Feige, Black Knight’ın The Eternals’ın dışına çıkabileceğini belirtmişti. Yeni film 6 Kasım 2020‘de vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

Breaking Bad filminden ilk fragman