reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Game of Thrones yıldızının Marvel Sinematik Evreni korkusu

Game of Thrones ile ün kazanan Kit Harington yakında The Eternals ile Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olacak. Bu önemli adımın sevilen oyuncuyu hem heyecanlandırdığı hem de korkuttuğu ortaya çıktı.

Game of Thrones’ta Jon Snow karakteriyle tanıyıp sevdiğimiz Kit Harington’ı yeni bir macera bekliyor. Sevilen oyuncu The Eternals filminde Black Knight karakteriyle boy göstermeye hazırlanıyor. Cinemablend‘e konuşan oyuncu bu konuda hem hazırlıklı hissettiğini hem de endişe duyduğunu itiraf etti.

Kit Harington ve Marvel endişesi

“Marvel Sinematik Evreni gibi büyük bir dünyaya dahil olan oyuncular bu kadar önemli bir işin parçası olmanın nasıl bir şey olduğundan habersiz karar alıyor. Benim bu konuda geçtiğimiz on senede Game of Thrones sayesinde tecrübem oldu. Bu kadar çok hayranı olan devasa bir dünyaya dahil olmak nasıl bir şey biliyorum. Bu yüzden hem heyecanlı hem de endişeliyim. Game of Thrones’a sonradan dahil olup hayranların sevdiği bir karakteri canlandıran oyuncuların nasıl bir sorumluluk aldığını gördüm. Karakteri devralırken hayranlara karşı bir sorumluluğunuz oluyor. Marvel Sinematik Evreni’ne baktığımda buna benzer bir işte tecrübem olduğu için hazırlıklı olduğunu düşünüyorum. Fakat bu tecrübe aynı zamanda korkmama neden oluyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kit Harington’ın korkusunun asıl nedeni Game of Thrones finalinin aldığı olumsuz yorumlar diye düşünüyoruz. Genç oyuncu aynı sorunu Marvel Sinematik Evreni’nde yaşamaktan endişeli gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı