reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones Harry Potter

Game of Thrones yıldızının şaşırtıcı Harry Potter tercihi

Game of Thrones ile herkes tarafından tanınan bir isime dönüşen Kit Harington enteresan bir açıklamayla karşımıza çıkıyor. Sevilen oyuncu Harry Potter dünyasında hangi karakteri canlandırmak istediğini açıkladı.

Game of Thrones’ta Jon Snow karakteriyle karşımıza çıkan ve finaline damgasını vuran Kit Harington’ı yakında Marvel Sinematik Evreni’nde göreceğiz. Genç oyuncu The Eternals filminde Black Knight karakteriyle boy göstermeye hazırlanıyor. Hatta onun bu konuda endişeli olduğunu sizlerle paylaşmıştık. Geçtiğimiz günlerde sevilen oyuncuya Harry Potter dünyasında hangi karakteri oynamak isteyeceği soruldu. Bu sorunun sebebi ise, Fantastik Canavarlar serisinde bu çok sevilen karakterlerin gençlik hallerini görme ihtimalimiz. Oyucunun en sevdiği karakterle canlandırmayı seçtiği karakter farklı çıktı. Bunun için de kendince haklı bir sebebi var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones yıldızının tercih ettiği Harry Potter karakteri

“Severus Snape tüm zamanların en iyi karakterlerinden biri. Onun hikayesi trajik, harika ve çok zekice. En başta nefret ettiğin ama sonradan sevmeye başladığın bir karakter. Bu yüzden harikulade. Buna rağmen bu karakteri canlandırmak için doğru kişi olduğumu düşünmüyorum. Bu yüzden tercihim Sirius Black. Fakat Snape’e hayat verecek oyuncu şahane bir karakterin sahibi olur.”

Harry Potter hayranları Kit Harington’ın bu düşüncesine katılacak mı, doğrusu çok merak ediyoruz. Game of Thrones ile ünlenen ve Marvel dünyasına adım atan oyuncunun bir de Harry Potter’ın dünyasına giriş yapması sıcak karşılanır mı, pek emin değiliz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı