reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Nokia 9

Beş kameralı Nokia 9, ilginç şekilde Samsung’un sitesinde göründü

HDM Global’in yeni akıllı telefonu Nokia 9, biliyorsunuz yapılan sızıntılar nedeniyle gündemden düşmüyor. Bugün ise telefon Samsung üzerinden karşımızda bulunuyor.

Nokia 9 için geçen hafta içerisinde birçok sızıntı yapıldı. Bu sızıntılar bildiğiniz gibi özellikle modelin beş arka kamerasına odaklanıyor. Zeiss tarafından geliştirildiği bilinen bu kamera sistemi, kişilere ultra geniş açı ve yüksek yakınlaştırma imkanını bir arada sunacak gibi duruyor. Burada Huawei P20 Pro gibi bir atılım yapması beklenen HMD Global, söylendiği kadarıyla modeline A1 Plus kod adını veriyor. Gücünü Snapdragon 845‘ten alacak akıllı telefon, ekrana entegre parmak izi sensörüne de sahip olacak gibi görünüyor. İşte bu telefon, kısa süre önce Samsung’un resmi sitesinde göründü. Samsung’un Letonya ve Estonya sitelerinde değişime uygun modeller arasında yer alan Nokia 9 versiyonları, çok yakında gelecek gibi bir izlenim yaratıyor. Bu durumun bir yazım hatası olma ihtimali de bulunurken, telefon için heyecan gün geçtikçe artıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Nokia 9

Nokia 9 kamera liderliğini eline alabilir

DxOMark sıralamasında halen kimse Huawei P20 Pro’yu geçemiyor. Zeiss imzalı beş arka kamerasıyla bunu geçebilme ihtimali bulunan model, gerçekten şu an büyük ses getiriyor. Akıllı telefonlar yakın bir zamanda üst düzey fotoğraf makinelerini de tarihe gömecek izlenimi yaratıyor.

İlginizi Çekebilir

Saat formunda gerçekten satışa çıkacak akıllı telefon