reklamı kapat

POPÜLER

Nokia 9 Pureview
Nokia 9 Pureview
Nokia 9 Pureview
Nokia 9 Pureview
Nokia 9 Pureview
Nokia 9 Pureview

Beş arka kameralı Nokia 9 Pureview modelini gözler önüne seren yeni paylaşım

25 Aralık 2018

HMD Global‘in beş arka kamera ile hazırladığı yeni akıllı telefonu Nokia 9 PureView için dikkat çeken bir paylaşım daha yapıldı. Modelin tasarımı netleşiyor.

Nokia 9 PureView, uzun süredir bekleniyor. Bir türlü lanse edilmeyen telefon, son bilgilere göre MWC 2019’da geliyor. İşte bu merak edilen modele yönelik yeni bir paylaşım yapıldı. Yeni yapılan sızıntı, modelin ön yüzünü gözler önüne seriyor. Bu görsel ile kesin olarak çentiksiz geleceğini gördüğümüz telefon, günümüz için kalın sayılan bir üst çerçeveye sahip. Nokia logosu yukarıda olduğu için alt çerçevesinin ince olacağı tahmin edilen modelin, önünde tek bir ön kamera yer alıyor. Sol tarafına iki farklı sensör yerleştirilen model, kamera konusunda arka kurulumuyla heyecan veriyor. Modelin arkasında Zeiss imzalı beşli kamera sistemi yer alıyor. Huawei P20 Pro’nun liderliğini elinden alacak gibi duran telefon, 6 GB / 8 GB RAM ve 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçenekleriyle geliyor. 6,18 inç boyutunda bir ekran üzerine kurulacak denilen akıllı telefonun, bu ekranda entegre parmak izi okuyucusu taşıması da bekleniyor. Modelin gücünü ise Snapdragon 855 işlemciden alacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nokia 9 Pureview
Nokia 9 Pureview
Nokia 9 Pureview
Nokia 9 Pureview

Nokia 9 Pureview dikkat çekecek gibi duruyor

MWC 2019‘dan önce lanse edilme ihtimali de bulunan telefon, kamera tarafında yaşanan sorunlar nedeniyle gecikiyor. Bunların çözümünün ZEISS desteğiyle yakında çözüleceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei Nova 4 tanıtım videosu