reklamı kapat

POPÜLER

Nokia 9 Pureview
Nokia 9 Pureview
Nokia 9 Pureview
Nokia 9 Pureview

Beş kameralı Nokia 9 PureView ile çekilmiş ilk fotoğraf örneği

Merakla beklenen akıllı telefon modellerinden Nokia 9 PureView ile çekilmiş ilk resmi örnek fotoğraf yayımlandı. Model bu konuda gerçekten iddialı görünüyor.

Avrupa’da 599 euro fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacağı belirtilen ZEISS imzalı beşli kamera sistemine sahip Nokia 9 PureView, kamera konusunda büyük merak uyandırıyor. Kısa süre önce Sony ile ortaklık kuran Light firmasıyla ortaklaşa geliştirilen bu kamera sistemiyle çekilmiş ilk fotoğraf da yayımlanmış durumda. Direkt olarak aşağıda görebileceğiniz fotoğraf, 24 Şubat tarihinde tanıtılacak modelin kamera konusunda neler sunacağını gözler önüne seriyor. Direkt olarak Konsta Punkka tarafından çekilen fotoğraf, harika ışığın ve kompozisyonun da etkisiyle gerçekten göz alıcı görünüyor. Instagram’dan paylaşıldığı için detay kalitesi tam olarak anlaşılmayan telefon, yine de dinamik aralık ve renk oluşturma konusunda beklentileri aşacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz kalın diyebileceğimiz çerçevelerle gelen telefon, buna bağlı olarak bir çentik taşımıyor ve ekrana entegre parmak izi sensörü teknolojisini benimsiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 9 PureView teknik olarak şu detaylara sahip

6 inç 1440×2960 piksel bir HDR10 ekran üzerine kurulan Nokia 9 PureView, önünde 12 megapiksel bir kamera barındırıyor. 128 GB dahili depolamasının microSD üzerinde artırılabildiği model, 4.150 mAh pil üzerine kuruluyor. Model gücünü ise Snapdragon 845 işlemciden ve alt seviyede 6 GB RAM’den alıyor.

İlgili Video