reklamı kapat

POPÜLER

TP_Link RE705X

TP_Link_RE705X

TP-link Dexo X10

TP-link Dexo X10

TP-Link_Deco_M9_Plus

TP-Link’ten geniş kapsama alan sunan Wi-Fi 6’lı yepyeni cihazlar

TP-Link, Mobil Dünya Kongresi’nde 802.11ax destekli yeni ürün ailesini tanıtıyor. ‘Wi-Fi 6’ olarak da nitelenen AX destekli en geniş ürün ailesine sahip olan TP-Link’in, yüksek bağlantı hızları, daha geniş kapsama alanı ve daha çok cihaz desteği sunan en yeni modelleri MWC’de görülebilecek.

TP-Link’in Mobil Dünya Kongresi’nde yer alan Wi-Fi 6 destekli ürünleri arasında Mesh teknolojili ev Wi-Fi sistemi olan Deco’lardan menzil genişleticilere, yönlendiricilere (router) değin çok sayıda model bulunuyor. AX destekli ürünlerin yanı sıra TP-Link standında Omada destekli iş çözümleri ve AC standardındaki en yeni modeller de yer alıyor.

Oyuncular için özel olarak geliştirilen ve “CES 2019 Yenilik Ödülü”ne sahip olan Archer AX11000 MWC’de TP-Link standında görülebilecek ürünlerden biri. AX standardını destekleyen, üç bantlı bir oyun yönlendiricisi olan AX11000, kablosuz bağlantı hızını 10756 Mbps’ye kadar yükseltebiliyor. OFDMA teknolojisi ve Oyun Hızlandırıcısını bünyesinde barındıran ürün, yüksek bant genişliği gerektiren online oyun vb uygulamalar için ideal bir ağ oluşturabiliyor.

Oyuncular haricinde ev ve ofislerin ihtiyacı olan hız, kapsama alanı, çoklu cihaz desteği gibi pek çok avantajı var. TP-Link’in Wi-Fi 6 destekli ürün ailesinde modern ev ve ofislere yönelik birçok model yer alıyor ve bu ürünler MWC’de tanıtılıyor. Bunlar arasında Archer AX6000, Archer AX1800 yönlendiriciler; RE705X menzil genişletici ve Mesh teknolojili ev Wi-Fi sistemi olan Deco serisinin en hızlısı olan Deco X10 yer alıyor. Farklı ev tipleri ve gereksinimlere uygun bu modeller ile her evin Wi-Fi sorunu çözülebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link’in MWC’deki standında elbette sadece AX destekli ürünler bulunmuyor. Deco serisinin AC destekli modelleri olan Deco M9+ ve powerline özelliği de olan Deco P7 de standda görülebilecek. Ayrıca en gelişmiş powerline adaptör kitleri; LTE destekli MiFi ürünleri; en yeni USB adaptör modelleri ve kurumsal çözümler olan Omada ve EAP serileri de TP-Link standında yer alacak.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm