reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer AX10

Wi-Fi 6 destekli TP-Link Archer AX10 hakkında güzel gelişme

Kısa bir süre önce mobil cihazlarla uyumlu akıllı prizi TP-Link Tapo P100‘ü tanıtan TP-Link, Wi-Fi 6 teknolojisine sahip en uygun fiyatlı yönlendiricisi Türkiye’de piyasaya sunuyor. TP-Link Archer AX10 olarak adlandırılan cihaz, 1,5 GBPs yüksek Wi-Fi hızıyla dikkat çekiyor.

Çift bant desteği sunan yönlendirici, ayrıca birden fazla cihazın aynı anda tek bandı kullanmasına izin veren OFDMA teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Bu özellik daha çok cihazın Wi-Fi ağına bağlanmasını imkan sağlıyor.  Cihazda güçlü performansa imkan sağlayan bir işlemci bulunuyor.  1.5 GHz’lik üç çekirdekli işlemciye sahip olan yönlendiricide hüzmeleme teknolojisi de mevcut. Cihaz üzerinde yer alan Gigabit Ethernet, 1 Gbps’ye kadar geniş bant hızından yararlanmayı sağlıyor. Dört adet yüksek kazançlı antenleri ile daha güçlü, güvenli bir Wi-Fi sinyali sunan cihaz Wi-Fi ağının kapsama alanı artıyor.

Wi-Fi 6’lı Archer AX10, TP-Link’in iOS ve Android destekli ücretsiz Tether uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Bunun haricinde Amazon Alexa desteği sayesinde yönlendiriciyi sesli komutlar ile kontrol etmek de mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wi-Fi 6’lı TP-Link Archer AX10 Türkiye fiyatı

Güçlü ebeveyn denetimleri, güvenli VPN bağlantı desteği gibi özelliklere de sahip olan Archer AX10’un satış fiyatı ise 103 dolar.  Piyasada Wi-Fi 6 destekli yönlendirici satın almayı düşünenler için TP-Link Archer AX10’un iyi bir seçenek olduğunu söyleyelim. Cihazın ofisimize gelmesi durumunda test edeceğimizi belirtelim.